Bieg 7 Dolin - 100 km / 7 Valleys Run 100k

Bieg 7 Dolin - 100 km / 7 Valleys Run 100k


Bieg 7 Dolin 100 km - Wyszehrad Ultramaraton im. Lecha Kaczyńskiego


Trasa / course: ok. 100 km / 100k (4 pkt. ITRA / 4 ITRA pts.)

Start z Piwnicznej (Miasteczko Biegowe) szlakiem zielonym przez Piwowarówkę, Eliaszówkę na Obidzę (Przełęcz Gromadzką) dalej szlak niebieski na Wielki Rogacz później szlakiem czerwonym przez Radziejową, Złomisty Wierch na Przehybę następnie drogą do Gabonia (początkowo szlak zielony do Jazowska) poniżej kamienia Kingi i odejścia szlaku zielonego skręt w "warstwicówkę" (szlak narciarski niebieski, potem żółty) pod Zgrzypy do szlaku Żółtego ze Starego Sącza. Szlakiem żółtym pod górę powrót na grzbiet do szlaku niebieskiego z Przehyby do Rytra i szlakiem tym zbieg przez Wietrzne Dziury, Wdżary, Skotarskie, dolinę Wielkiej Roztoki do Rytra. W Rytrze  w prawo wzdłuż drogi krajowej 87 do mostu na rzece Poprad za mostem w lewo i dalej już szlakiem czerwonym (GSB) przez Cyrlę, Jaworzynę Kokuszczańską, Halę Pisaną, Łabowską Halę pod Runek gdzie krótkim nie oznakowanym łącznikiem do szlaku niebieskiego (z Runka do Krynicy) nim w dół przez Przysłop, Drabiakówkę, do przełęczy Krzyżowej z której żółty szlak doprowadza do szczytu Krzyżowa, stamtąd szlakiem rowerowym w dół do szlaku czerwonego i dalej nim w kierunku Czarnego Potoku. Na asfalcie w prawo i po ok. 1 km w lewo. Drogą przecinającą trasy narciarskie (szlak rowerowy) na szczyt Jaworzyny Krynickiej. Ze szczytu znów czerwonym szlakiem powrót na Runek i w dół niebieskim do Bacówki nad Wierchomlą. Dalej drogą w dół do Szczawnika (szlak rowerowy niebieski) i w górę wzdłuż nieczynnego wyciągu krzesełkowego do szlaku żółtego nim na grzbiet Wyżne Młaki i w prawo do wyciągu krzesełkowego z Wierchomli trasami narciarskimi w dół do Wierchomli Małej i drogą asfaltową w okolice kościoła w Wierchomli Wielkiej. Stąd szlakiem czerwonym lokalnym do połączenia z szlakiem żółtym z Łabowskiej Hali do Łomnicy w lewo żółtym i w okolicach kapliczki w prawo w dół drogą do centrum Łomnicy (obok szkoły) dalej w górę na grzbiet i niebieskim szlakiem na metę w Piwnicznej.


Ślady GPS GPS tracks: *.gpx 

(pobierz poprzez menu prawego przycisku myszy "Zapisz obiekt docelowy", "Zapisz plik" / please use mouse's right button menu "Save as")

W razie problemów z przetworzeniem wszystkich punktów w wybranych urządzeniach i/lub programach, proszę skorzystać z poniższych wersji:
*.gpx, *.kml


Informacje o mobilnych depozytach: TUTAJ


Informacje o trybie zgłaszania uczestnictwa w klasyfikacji MP Masters: TUTAJ


Regulamin biegu: Przejdź do regulaminu


Punkty ITRA / UTMB:

4 punkty ITRA / UTMB otrzymają wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg w przewidzianym limicie czasowym.

  Partner Główny Biegu:

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce