Bieg 7 Dolin 100 km: Bez koszulki nie wyjedziesz!


Kolejna niespodzianka dla uczestników krynickiej setki. Biegacze, którzy nie zmieszczą się w limitach czasowych, otrzymają pamiątkową koszulkę Festiwalu Biegów! Dla tych, którzy dotrą do mety, mamy ponownie koszulkę finiszera.

Koszulki będzie można odebrać na podstawie opaski dołączonej do pakietu startowego. Do odbioru koszulki finiszera potrzebny będzie dodatkowo medal z mety biegu. Każdy uczestnik Biegu 7 Dolin 100 km może otrzymać tylko 1 koszulkę - w zależności od uzyskanego wyniku. 

W biurze zawodów będzie funkcjonował specjalny punkt wydawania koszulek, a koszulki będzie można odebrać bezpośrednio po biegu (sobota 9 września) a także w ostatnim dniu 8. PKO Festiwalu Biegowego (niedziela 10 września), w godzinach pracy biura zawodów.

Obie koszulki zostaną wykonane z materiału oddychającego, szybkoschnącego, lekkiego i wygodnego. Doskonale sprawdzą się w bieganiu. Użytkowane jako odzież codzienna podkreślą waszą biegową pasję i - trzymamy kciuki! - osiągnięcia!

W pakiecie startowym Biegu 7 Dolin 100 km znajdą się także pięknie wydana mapa trasy, chusta wielofunkcyjna, frotka i ręcznik Festiwal Biegów, izotonik, baton energetyczny oraz pamiątkowy brelok z maskotką Festiwalu - Rysiem Berdysiem. Pamiątkowe medale będą nawiązywać do kultury lachowskiej - grupy etnicznej zamieszkująca niegdyś obszary od Sądeczczyzny aż po Beskid Żywiecki. 

Pula nagród tegorocznej edycji to aż 80 tys. zł, a nagrody finansowe otrzyma aż 70 osób! W kat. open nagradzane będą miejsca I-XV, w kat. wiekowych mężczyzn - miejsca I-X. 

Zapisy do Biegu 7 Dolin 100 km są otwarte. Nie ma limitu uczestników czy losowania. Gwarancję numery startowego daje jedynie opłacone zgłoszenie. Zapisy można dokonać przez internet. Do 31 maja obowiązuje opłata startowa w wysokości 160 zł zł. Po tym terminie opłata wzrośnie do 200 zł. Każdy uczestnik PKO Festiwalu Biegowego ponosi także koszt opłaty rejestracyjnej w wysokości 10 zł. 

Lista zgłoszeń do konkurencji obejmuje już ponad 700 osób. Dołącz do Nas!  

Bieg 7 Dolin 100 km wystartuje 9 września o godz. 3:00 z krynickiego deptaka. Czeka trasa o długości 100 km i przewyższeniu 4,5 km, wiodąca przez piękne ale i wymagające szczyty Beskidu Sądeckiego.

Szczegóły Biegu 7 Dolin 100 km: TUTAJ
Wizualizacje pakietu startowego, medalu: TUTAJ
Zgłoszenia do biegu: TUTAJ 

Fundacja „Festiwal Biegów”


Polecamy również:


Podziel się: