Bieg 7 Dolin VisegRun with Interreg PL-SK (35 km) – KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY


Opublikowane w wt., 06/08/2019 - 11:31

Do startu jedynej transgranicznej konkurencji 10. TAURON Festiwalu Biegowego nieco ponad miesiąc. W logistyce konkurencji doszło do korekt w zakresie punktów serwisowych i wyposażenia obowiązkowego.

1. Najważniejszą zmianą jest zlikwidowanie punktu przepakowego w Wierchomli (12. kilometr trasy). Punkt ten będzie miał wyłącznie status punktu serwisowego, z napojami i owocami do dyspozycji uczestników.

2. Zlikwidowanie przepaku oznacza jednocześnie zmianę w wyposażeniu obowiązkowym uczestników biegu. Od 2019 r. latarka / czołówka jest wymagana już od chwili startu (wcześniej tylko na ostatni etap z Wierchomli do Krynicy).

3. Zmiany obejmą także samą logistykę punktu w Wierchomli oraz punktu serwisowego Bacówka nad Wierchomlą (22. kilometr trasy). Do tej pory oba punkty obsługiwały uczestników wszystkich dystansów Biegu 7 Dolin - od 2019 r. infrastruktura punktów (stoły, ławki) dla zawodników rywalizujących na dystansie 35 km będzie zlokalizowana w innym miejscu (przesunięcie o kilkadziesiąt metrów, dobieg wyznaczony m.in. taśmami).

Lokalizacja infrastruktury punktów Wierchomla i Bacówka nad Wierchomlą dla pozostałych dystansów Biegu 7 Dolin nie zmienia się. Prosimy zawodników o bezpośrednie kierowanie się do wyznaczonych lokalizacji punktów serwisowych Wierchomla i Bacówka nad Wierchomlą. O sprawne przemieszczanie się zawodników do wyznaczonych punktów zadbają także wolontariusze 10. TAURON Festiwalu Biegowego – prosimy o stosowanie się do ich poleceń.

Wprowadzone zmiany są związane bezpośrednio z organizacją 10. TAURON Festiwal Biegowego.

Fundacja „Festiwal Biegów”


Partnerzy Biegu VisegRun with Interreg PL-SK / VisegRun with Interreg PL-SK partners / Partneri Behu VisegRun with Interreg PL-SK:

  

  


Projekt jest dofinansowany przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki / The project is funded by International Visegrad Fund:

The project is co-financed by the Governments of Czechia,  Hungary, Poland and Slovakia through Visegrad Grants from International Visegrad Fund. The mission of the fund is to advance  ideas for sustainable regional cooperation in Central Europe.

Projekt współfinansowany przez rządy Czech, Węgier, Polski i Słowacji poprzez Granty Wyszehradzkie Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego. Misją funduszu jest promowanie pomysłów na trwałą współpracę regionalną w Europie Środkowej.

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce