"Bieganie to lekarstwo na wszystko". Włodzimierz Foryś – nowy Ambasador FB


Opublikowane w śr., 06/02/2019 - 10:22

W roku 2019 nasze barwy będzie reprezentowało ponad 40 nowych miłośników biegania i aktywności fizycznej! Tym samym grono Ambasadorów Festiwalu Biegowego powiększyło się do ok. 180 osób!

Abyście ich lepiej poznali, prezentujemy Wam sylwetki nowych Ambasadorów. Dziś – Włodzimierz Foryś z podkarpackiego Jasła.

Kim jestem?

Na co dzień pracuję, biegam i prowadzę fanpage RUN FORYŚ RUN na facebooku. Jestem zawodnikiem klubu sportowego ULKS Technik Trzcinica.

Oprócz biegania ulicznego startuję w Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce. Ciężko pogodzić bieg maratoński ze sprintem na 100 m czy skokiem wzwyż. Nie specjalizuję się w żadnej dyscyplinie. Czerpię radość z każdej aktywności fizycznej. Pewnego dnia wstałem z fotela i postanowiłem zmienić coś w swoim życiu. Na początku była to tylko chęć zrzucenia zbędnych kilogramów. Spacery, rower, truchtanie, pierwsze zawody i tak rozpoczęła się moja przygoda z bieganiem

Od kiedy biegam?

Rozpocząłem 6 rok tej wspaniałej przygody.

Biegam bo:

Bieganie to lekarstwo na wszystko. Poprawia samopoczucie, wzmacnia kondycję, pozwala spojrzeć z większym dystansem na problemy dnia codziennego. Wbrew utartym opiniom, bieganie ma większy wpływ na nasz umysł, niż na nasze ciało. To wspaniały reset dla całego organizmu. Dzięki bieganiu poznaję nowych ludzi i nowe miejsca.

Moje rekordy życiowe zgodne z moim peselem:

100 m – 13:44

5 km – 21:22

10 km – 45:36

Półmaraton – 1:43:53

Maraton – 3:52:05

Motto:

Bo jeżeli coś naprawdę kochasz to nie ma żadnych granic.

Festiwal Biegowy to:

Najlepsza impreza biegowa, w której każdy znajdzie coś dla siebie! To święto dla każdego biegacza. Nieważne czy biegasz 5 km, czy 100 km, czy jesteś pierwszy, czy ostatni. Na Festiwalu w Krynicy zawsze jesteś zwycięzcą!

Sylwetki wszystkich Ambasadorów Festiwalu Biegów znajdziecie TUTAJ.

Fundacja „Festiwal Biegów”


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce