Do Krynicy z... Krynicy!


Opublikowane w pt., 01/07/2011 - 00:00

Nowa trasa Koral Maratonu
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich uczestników Koral Maratonu, którzy nie lubią wcześnie wstawać. W tym roku start i meta biegu wyznaczone są w jednym miejscu - na Deptaku Krynickim przed Starym Domem Zdrojowym. Nie będzie konieczności bardzo wczesnej pobudki i uciążliwego przejazdu autokarami do Nowego Sącza. Nowa trasa Koral Maratonu jest jeszcze bardziej malownicza i nieco łatwiejsza.

Decyzja o zmianie trasy została podjęta w odpowiedzi na licznie zgłaszane uwagi uczestników zeszłorocznego biegu.
- Pierwsze 10 kilometrów do Muszyny pokrywa się z trasą Życiowej Dychy i jest z górki, poza tym są jeszcze dwa kilku kilometrowe zbiegi, w tym ostatni odcinek do mety. Na trasie na zawodników czekają również podbiegi, ale nie są one tak ostre i tak długie jak na trasie z Nowego Sącza. Trasa jest przepiękna i bardzo ciekawa - mówi Henryk Szost, najlepszy polski maratończyk, który osobiście uczestniczył w tworzeniu nowej trasy. Trasa posiada atest PZLA. Zmiana trasy Maratonu nie wpłynie na jakość biegu, stopień trudności oraz obsługę. W mocy zachowane zostają także wszelkie promocje związane z wcześniejszą rejestracją.

Przypominamy, że trwa promocja  - NOCLEGI GRATIS!!!
Osoby, które zgłoszą udział w Koral Maratonie (i zaznaczą w formularzu rejestracyjnym: „rezerwacja hotelu") oraz w ciągu 14 dni wpłacą wpisowe, otrzymają bezpłatny nocleg z soboty na niedzielę (czyli z 10 na 11 września) dla siebie i swojej rodziny (2 osoby dorosłe i 2-3 dzieci)  w jednym z ośrodków wypoczynkowych lub pensjonatów w Krynicy-Zdrój i okolicach. (Prosimy przy rejestracji poszczególnych członków rodziny wpisywać  w rubryce "Rodzina"  - nazwisko rodziny lub nazwę drużyny)

 

 

Niedziela 11 września 2011

Start - deptak w Krynicy-Zdrój - godz. 9.00 
Meta -
deptak w Krynicy Zdrój - zamknięcie mety godz. 15.00 - limit czasu - 6 h
Profil trasy: • Start
- 558 m.n.p.m.  Najwyższy punkt - 698  m.n.p.m.    Meta - 558 m.n.p.m.

 

Pobierz wykres w pdf

NAGRODY KORAL MARATON

Nagrodą Główną Koral Maratonu Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego jest samochód osobowy Fiat 500. Samochód odbierze zwycięzca Koral Maratonu, który jednocześnie osiągnie wynik poniżej 2:25:00.  Jeśli wynik nie zostanie osiągnięty auto zostanie rozlosowane wśród wszystkich uczestników, którzy ukończyli Koral Maraton. Zdobywcy miejsc I - III w klasyfikacji generalnej mężczyzn i kobiet Koral Maratonu Festiwalu Biegowego  otrzymują nagrody pieniężne: 
I miejsce - 6000, zł
II miejsce - 5000 zł
III miejsce - 4000

Zdobywcy miejsc I - III w klasyfikacjach wiekowych kobiet i mężczyzn otrzymują pamiątkowe statuetki i nagrody pieniężne:
I miejsce - 1000 zł
II miejsce - 500 zł
III miejsce - 250 zł

Podczas Koral Maratonu Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego prowadzone będą następujące klasyfikacje:
- do 29 lat
- do 39 lat
- do 49 lat
- powyżej 50 lat
Zdobywcy miejsc I-III w klasyfikacji wiekowej kobiet i mężczyzn - powyżej 60 lat otrzymają nagrody rzeczowe

Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia dodatkowych klasyfikacji. Zawodnicy (zawodniczki), którzy otrzymają nagrody w klasyfikacji generalnej nie otrzymują nagród w kategorii wiekowej a nagrody te przechodzą wówczas na zawodników (zawodniczki) zajmujących kolejne miejsca w swojej kategorii wiekowej.

Zdobywcom nagród pieniężnych zostanie potrącony podatek dochodowy zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Mapa trasy Koral Maratonu w pdf

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce