Drużynowy Bieg 7 Dolin 100 km


Drużynowy bieg ultramaratoński, dedykowany doświadczonym biegaczom, z doświadczeniem w biegach górskich. 

Team mountain ultramarathon for experienced runners. Ultra-Trail du Mont-Blanc® qualifying race.


Trasa / course: 100,8 km / 100,8k (wg. ITRA)

Trasa certyfikowana przez ITRA. Trudna, wyznaczona w Beskidzie Sądeckim, górzysta z licznymi podbiegami i zbiegami, możliwe wiatrołomy. Przewyższenia +3970m / -3980m. Szczegóły w mapie dołączonej do pakietu startowego.

Challenging course in Beskid Sadecki region, with climbs and downhills. Elevation +3970m / -3980m. ITRA certifiication.


Ślady GPS / GPS tracks: *.gpx / *.kml

(pobierz poprzez menu prawego przycisku myszy "Zapisz obiekt docelowy", "Zapisz plik" / please use mouse's right button menu "Save as")


Odprawa: 7 września godz. 19:00. Zalecany udział.

Technical meeting 7th September.


Start: 8 września, godz. 3:00 z Deptaka, Krynica Zdrój / 8th September 3 a.m. Krynica's Promenade (location)


Meta / finish: Deptak, zamknięcie mety o godz. 20:00 / Finish gate closing at 8 pm, Krynica Zdroj (location) 


Limity czasu / Time limits:

  • Rytro ok. 36 km – 5h30'
  • Piwniczna-Zdrój ok. 66 km – 11h30'
  • Wierchomla ok. 77 km – 13h
  • Bacówka nad Wierchomlą ok. 88 km – 15h
  • Krynica-Zdrój ok. 100 km (meta / finish) – 17h

Wyposażenie obowiązkowe / Obligatory equipment:

  • naładowany telefon komórkowy z numerem ICE / cell phone with ICE numer
  • latarka (czołówka) na pierwszy etap (Krynica- Rytro) i ostatni (Wierchomla- Krynica) / light or torch for the first and ultimate stage

​Zalecamy zabranie na trasę mapy Biegu 7 Dolin dołączonej do pakietu startowego. / We advise to use race course map in case of getting lost  


Każdy z uczestników biegu musi posiadać podstawowe ubezpieczenie zdrowotne. Nie ma obowiązku posiadania przy sobie dokumentu potwierdzającego to ubezpieczenie. Organizator nie zapewnia dodatkowego ubezpieczenia NNW – uczestnicy mogą je wykupić we własnym zakresie.

Participants must have valid health insurance. Organiser do not provide additional insurance.


Zabezpieczenie medyczne / Medical care:

Firma wynajęta przez Organizatora, GOPR / Mountain rescue teams hired by organiser


Punkty serwisowe i przepaki / Service points:

Lokalizacja: Rytro (36. kilometr / 36k) oraz Piwniczna-Zdrój (66. kilometr/ 66k), Wierchomla (79. kilometr / 79k)

W pakiecie startowym będą się znajdować worki umożliwiające zdeponowanie rzeczy / Obtaining bib you will receive storage bags


Punkty żywnościowe / Nutrition points:

Lokalizacja: Łabowska Hala (22. kilometr / 22k), Rytro (36. kilometr / 36k), Schronisko Przehyba (50. kilometr / 50k), Piwniczna-Zdrój (66. kilometr / 66k) Wierchomla (79. kilometr / 79k) oraz Bacówka nad Wierchomlą (88. kilometr / 88k)


Transport z trasy / Transportation:

W przypadku nie zmieszczenia się w limicie czasu powrót do Krynicy pojazdem podstawionym przez Organizatora w punktach Rytro, Piwniczna Zdrój, Wierchomla, Bacówka nad Wierchomlą. 

Organiser's buses transport runners, who are outside time limits to Krynica. Buses are waiting in Rytro, Piwniczna Zdrój, Wierchomla and Bacówka nad Wierchomlą


Zasady rywalizacji / Competition rules:

  • Bieg drużynowy / Team competition
  • Drużyny trzyosobowe - składy dowolne / 3 member teams - random roosters
  • Maksymalna dopuszczalna różnica w czasach poszczególnych członków zespołu na mecie to 30 sekund / Max. 30 seconds difference in team members times on finish line

Klasyfikacja generalna drużyn / Open team classification*. 

*warunkiem wypłaty nagród finansowych w kategoriach wiekowych jest start co najmniej 20 druzyn(decyduje liczba opłaconych zgłoszeń do biegu) / financial awards will be paid if 20 or more teams joins the competition.


Bieg eliminacyjny do Ultra-Trail du Mont-Blanc® / UTMB qualifying race:

  • 5 pkt za ukończenie biegu dla każdego członka zespołu / 5 points at finish line for each of team members

 


Lista startowa (stan na 5.9.2018):

  1. ATTIQ Salming - Dominik Grządziel, Huzior Piotr, Piotr Biernawski
  2. Biegam Naturalnie - Oskar Zimny, Marcin Basis, Norbert Kubacz
  3. BIEGING TEAM ZELÓW - Tomasz Boczkiewicz, Grzegorz Wójcik, Artur Janecka
  4. Ciężkie Farbowane Zające  z Tarnowa - Tomasz Gleisner, Katarzyna Zając, Sławomir Ciężkowski
  5. CK Babcie/EBS Kielce Team - Dariusz Jakubczyk, Piotr Brzoza, Krzysztof Pogorzelski
  6. CSC Adventure Academy - Mirosław Adamczyk, Bartłomiej Wower, Dariusz Wójcicki
  7. Forma  Wodzisław Śląski - Adam Badura, Mirosław Kuczok, Krzysztof Węglarczyk
  8. JAREK TEAM - Mateusz Zaręba, Piotr Panek, Jarosław Oleksy
  9. Klub Biegacza AZS UEK - Jerzy Szakiel, Roman Kowalczyk, Krzysztof Gąsior
  10. Klub Biegacza Warta - Łukasz Wawrzak, Robert Balcerzak, Michał Wawrzyniak, Jacek Mruszczyk
  11. Łubudubu - Krzysztof Pacuszka, Tomasz Wszelak, Piotr Wolski
  12. NGB Kłobuck - Dominik Trzepizur, Dariusz Gutowski, Mariusz Kowalik
  13. Nonstop Adventure - Marek Woźniczka, Piotr Wiśniewski, Stanisław Odróbka
  14. Nowy Styl Group Running Team - Łukasz Adamik, Marcin Niżnik, Dawid Jaślar
  15. RADLINIOKI W BIEGU - Dariusz Zawadzki, Krzysztof Wojciechowski, Sławomir Pingielski
  16. RUNHOGS Tychy - Sebastian Kaczor, Michał Fidor, Dawid Stojanowski
  17. zBUTa Attack - Szymon Knobloch, Michał, Kaszuba, Paweł Kaszyca
  18. WILKI OLEŚNICA - Łukasz Szopa, Janusz Skowroński, Krzysztof Wajerowski

Drużyny niepełne, bez potwierdzonych płatności wszystkich biegaczy: 

  1. Whysky Team Tarnów - Marcin Gawron
  2. NOCNE MANEWRY TEAM - Tomasz Golec
  3. Biegiem Przez Góry Team - Rafał Majchrzak, Zdzisław Nalepka
  4. Biegający Świdnik - Sławomir Maj

REGULAMIN SZCZEGÓŁOWY: POBIERZ

INFORMATOR: POBIERZ

Polecamy również:


Podziel się: