Festiwal Biegowy na 4. Gdańsk Maratonie. Zapraszamy na stoisko, promocyjne zapisy na Krynicę!


Opublikowane w pt., 13/04/2018 - 09:51

W niedzielę w Gdańsku po raz czwarty wystartuje w bieg maratoński, organizowany przez miasto i Gdański Ośrodek Sportu. Do biegu na królewskim dystansie zgłosiło się ponad 2 tysiące zawodników, w towarzyszącym biegu na 5 km – prawie 450 osób, do tego 155 czteroosobowych sztafet maratońskich. W sumie na gdańskich ulicach pojawi się ponad 3 tysiące biegaczy!

W takim święcie nie może zabraknąć ekipy Festiwalu Biegowego! Jesteśmy już w Gdańsku i przez 3 dni będziemy do dyspozycji biegaczy i ich kibiców. Stoisko 9 Festiwalu Biegowego w Krynicy oraz firm turystycznych z Małopolski współpracujących z nami w ramach Klastra Aktywnej Turystyki jest już gotowe i czeka na Was w centralnym punkcie maratońskiego Expo w hali B Amber Expo przy ul. Żaglowej 11, obok przepięknego, wybudowanego na Euro 2012 bursztynowego stadionu.

Zapraszamy! Na stoisku udzielimy wszelkich informacji o 9 Festiwalu Biegowym, doradzimy w jakich konkurencjach wystartować w Krynicy, zapiszemy na naszą imprezę z 30-procentowym rabatem, a nasi współpracownicy z Klastra przedstawią bazę noclegową i atrakcje turystyczne Krynicy i okolic.

Będzie można zrobić rozgrzewkę lub sprawdzić swoje biegowe możliwości na profesjonalnej bieżni i obejrzeć filmy pokazujące piękno Krynicy i Beskidu Sądeckiego oraz niepowtarzalną atmosferę Festiwalu Biegowego.

Nasze stoisko na Expo 4. Gdańsk Maratonu zaprasza w:

  • piątek (13 kwietnia) w godz. 15-20
  • sobotę (14 kwietnia) w godz. 9-18
  • niedzielę (15 kwietnia) w godz. 7-15

Znajdujemy się w samym środku Expo, tuż obok mety maratonu. Zapraszamy, będziemy wspólnie kibicować! Do zobaczenia w Gdańsku!

zespół Fundacji "Festiwal Biegów"


Polecamy również:


Podziel się: