Festiwalowe nowości. Zobacz profile tras


Opublikowane w pon., 21/10/2013 - 13:35

Poniżej znajdziecie garść szczegółów o konkurencjach, które uzupełnią program Festiwalu Biegowego w 2014 r. Pomoże Wam to podjąć decyzję o starcie.

Bieg na 5 km

Bieg odbędzie się pierwszego dnia Festiwalu o godz. 22:00. Trasa poprowadzi biegaczy z Deptaka krynickiego drogą na Tylicz i z powrotem. Trasa jest względnie płaska, przewyższenie to 80 m. Wpisowe do biegu to 10 zł plus 10 zł opłaty rejestracyjnej.

Bieg na 15 km

To kolejna nowość w pierwszym dniu Festiwalu, zaplanowana na godz. 18:00. Mimo, że uliczny, bieg będzie miał charakter biegu górskiego – przewyższenie trasy z Deptaka do Tylicza i z powrotem, to 360 m. Wpisowe do biegu to 20 zł plus 10 zł za rejestrację.

Półmaraton

Bieg odbędzie się ostatniego dnia Festiwalu o godz. 8:30. Zawodnicy wystartują wraz z uczestnikami Koral Maratonu. Po 5km, w miejscowości Powroźnik, biegi się rozdzielą. Przez Tylicz zawodnicy wrócą na Deptak. Trasa omijać będzie trudny podbieg pod Jastrzębik, z którym zmierzą się maratończycy. Wpisowe do półmaratonu to 30 zł plus 10 zł opłaty rejestracyjnej.

Pełny program Festiwalu można znaleźć pod TYM adresem.

Przypominamy, że wśród tych osób, które zapiszą się na Festiwal do końca października i w tym terminie uregulują wpisowe, rozlosujemy 5 voucherów na zakupu w sklepach marki Brubeck, każdy o wartości 500 zł, oraz 10 zestawów jesiennych Salomona – w zestawach znajdą się czapka, rękawiczki i buff.

Zachęcamy do biegania w Krynicy-Zdrój!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce