Forum Sport Zdrowie Pieniądze rozpoczęte mocnym wykopem [ZDJĘCIA]

 

Forum Sport Zdrowie Pieniądze rozpoczęte mocnym wykopem [ZDJĘCIA]


Opublikowane w pt., 05/09/2014 - 13:33

Forum Sport Zdrowie Pieniądze rozpoczęte. W piątek o 12:00 prezentacją  Krzysztofa Bulandy zaczął się cykl szkoleń i wykładów, z  których warto korzystać , bo to niepowtarzalna okazja, by zadać pytania ekspertom.  Krzysztof Bulanda od 2001r. szkoli kickbokserów i ma niesamowite osiągnięcia, a swoją przygodę ze sportami walki  rozpoczął dokładnie wtedy, kiedy ruszało Forum Ekonomiczne w Krynicy. Od tego czasu zawodnicy pod jego opieką zdobyli ponad 500 medali.

W jego klubie ćwiczy m.in. Ewa Bulanda:

- Zajęcia kickboxingu to przede wszytskim trening ogólnorozwojowy. To nie jest tak, jak myślą niektórzy, że kickboxing to od razu walka. Rozwijamy całe ciało. Wiele tych ćwiczeń jest znanych ze szkoły. Później wprowadzana jest technika, a dopiero na końcu sama walka - wyjaśnia Ewa, która ćwiczy już ponad 9 lat. Jest 13-krotną mistrzynią Polski, mistrzynią Europy, brązowa medalistką mistrzostw świata, zdobywczynią pucharu Polski i Europy. Jej zdaniem, kickboxing może być świetnym uzupełnieniem treningu biegacza. Bieganie jest także częścią treningu kickboxera, bo to najlepszy sposób na wyrobienie kondycji.

Zawodnicy klubu Krzysztofa Bulandy na pewno są w dobrej kondycji, bo od pierwszej edycji naszego festiwalu  startują regularnie w biegach na deptaku.

Ewa Bulanda osiągnęła w tym sporcie wiele, ale wygląda na to, że w klubie trenują same utalentowane dziewczyny.

Ewę Cichoń do treningów namówiły siostra i kuzynka, ale kiedy już weszła do klubu, została brązową medalistką mistrzostw świata, mistrzynią Polski, a dzisiaj, prosto z PZU Festiwalu Biegowego jedzie na mistrzostwa świata.

- Chciałabym wypaść jak najlepiej i zdobyć złoto. I sądzę, że jest na to jakaś szansa - powiedziała nam Ewa Cichoń.

IB

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce