Jakub Burghardt nr 1 w "Giełdowej Mili"

Opublikowane w pt., 07/09/2012 - 17:52

W finałach "Giełdowej Mili", które rozpoczęły się o 18:10 na krynickim deptaku, na dystansie 1609 m udział wzięło 24 zawodników wyłonionych w drodze eliminacji. Zdecydowanym zwycięzcą został Jakub Burghardtosiągając czas 0:04:13. Drugie miejsce zajął Marcin Ciepłak z czasem 0:04:19. Trzecim finalistą zostałBartosz Świątkowski z czasem 0:04:20. Gratulujemy! - Cieszę się ze zwycięstwa ? mówił na mecie Jakub Burghardt, organizator Grand Prix Sądeczanina.

? Biegło mi się bardzo dobrze. Jednak tak naprawdę to najbardziej jestem zaskoczony czasem, jaki osiągnąłem. Tego się nie spodziewałem. Udział w ?Giełdowej mili? to był dla mnie przedsmak rywalizacji na 10 km w sobotę. Wydaje się, że konkurencja będzie bardzo ostra. Na starcie stanie wielu znakomitych biegaczy.