Już ponad 1000 biegaczy zarejestrowało się na Festiwal Biegowy w Krynicy! [ZAPISZ SIĘ]


Opublikowane w ndz., 24/11/2019 - 19:55

Choć do startu w Krynicy zostało nieco ponad dziewięć miesięcy, to na listach startowych największej imprezy biegowej w kraju jest już ponad tysiąc osób. Zapraszamy wszystkich na 11. Tauron Festiwal Biegowy.

Na Festiwalu Biegowym w Krynicy każdy znajdzie dystans idealny na swoje możliwości (od 300 m do 100 km) i upodobania co do typu trasy. Można startować w górach – właśnie w tym celu są Biegi 7 Dolin od 35 do 100 km i Runek Run (22 km). Są też biegi sprzyjające biciu rekordów życiowych – Życiowa Dziesiątka z lekko opadająca trasą. Są też dość wymagające biegi uliczne jak 15 km, półmaraton czy Koral Maraton. Ci, którzy lubią biegać po zmierzchu, znajdą takie konkurencje na 5 i 7 km. Trasy dla siebie odnajdą też amatorzy nordic walking.

Festiwal Biegowy w Krynicy to największa trzydniowa impreza biegowa w Polsce. W tegorocznej dziesiątej edycji wystartowało prawie dziewięć tysięcy uczestników. Organizatorzy uważają, że każdy może tu biegać i nie ma losowania w żadnej konkurencji. Mało tego, na start można zdecydować się nawet pół godziny przed startem.

Warto jednak zapisać się już teraz, by zaoszczędzić – do końca roku są niższe opłaty startowe. Zapraszamy!

Szczegóły rejestracji i opłat tu – www.festiwalbiegowy.pl/Rejestracja

10. Tauron Festiwal Biegowy w pigułce

AK


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce