Karnawałowa promocja!!!

 

Karnawałowa promocja!!!


Opublikowane w pon., 17/01/2011 - 15:53

Kolejne nagrody wylosowane!

W losowaniu  karnawałowej promocji Fesiwalu Biegowego, które odbyło się 17 stycznia pulsometry Garmin Forerunner wygrali: STANISŁAW MAJCHER i JERZY MAGIERSKI. Gratulujemy!

Przypominamy, że warunkiem odebrania nagrody jest ukończenie jednego z następujących biegów: Koral Maratonu, Sztafety Ekiden, Biegu 7 Dolin, Życiowej Dychy, Biegu na Jaworzynę lub Biegu na Górę Parkową. Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej Gali Zakończenia II Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego na scenie głównej na Deptaku w Krynicy-Zdrój w dniu 11 września 2011.  Kolejne nagrody rozlosujemy już za tydzień, w poniedziałek  24 stycznia. Nazwiska zwycięzców ogłaszamy w naszym serwisie internetowym.


Regulamin noworocznej promocji Festiwalu Biegowego:
1. W losowaniu  uczestniczą wszyscy zawodnicy zgłoszeni do udziału w Festiwalu Biegowym poprzez stronę www.festiwalbiegowy.pl
2. Warunkiem koniecznym do odebrania nagrody jest wystartowanie i ukończenie przynajmniej jednego  z następujących biegów: Koral Maratonu, Sztafety Ekiden, Biegu 7 Dolin, Biegu Zyciowa Dycha, Biegu na Jaworzynę, Biegu na Górę Parkową.
3. W promocji do wygrania jest 16 pulsometrów Garmin Forerunner 305.
4. Pulsometry zostaną rozlosowane po dwa w cotygodniowych losowaniach, które będą odbywały się w każdy poniedziałek stycznia i lutego począwszy od dnia 10 stycznia. Kolejne daty losowań to 17, 24 i 31 stycznia oraz 7, 14, 21, 28 luty 2011.
5. Informacja o zwycięzcach losowania zostanie ogłoszona w każdy poniedziałek o godzinie 15.00 na stronie www.festiwalbiegowy.pl
6. Interpretacja niniejszego regulaminu losowania nagród należy w całości do organizatora, tj. ISW.

 

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce