Konkurs "Mój Bieg. Mój Festiwal" do 30 października


Opublikowane w wt., 29/10/2013 - 15:02

Pobiegłeś w 2013 r. w Krynicy-Zdrój? Dotarłeś do mety? Z rekordem życiowym, przygodami na trasie? A może podczas imprezy byłeś uczestnikiem ciekawego wydarzenia biegowego lub okołobiegowego?

Podziel się z Nami swoją historią. Weź udział w konkursie "Mój Bieg. Mój Festiwal" - możesz wygrać cenne nagrody! Ale spiesz się - na Twoją pracę czekamy już tylko do 30 października!

Przypominamy, aby wziąć udział w konkursie należy przesłać na adres: konkurs@isw.org.pl wiadomość e-mail zawierającą plik tekstowy z opowiadaniem traktującym o wybranej konkurencji i/lub samym Festiwalu Biegowym. Wypracowanie powinno mieć temat „Mój Bieg. Mój Festiwal” i może być ilustrowane zdjęciami czy nagraniami wideo. Praca powinna mieć objętość od 2000 do 5000 znaków. Samo zgłoszenie powinno być opatrzone danymi teleadresowymi autora.

Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach - biegi dzieci i młodzieży, biegi górskie oraz biegi uliczne. Najlepsze prace wyłoni komisja konkursowa powołana przez Fundację Instytut Studiów Wschodnich –inicjatora konkursu.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii oraz laureaci drugi i trzecich miejsc zostaną uhonorowani wysokimi nagrodami pieniężnymi, odpowiednio 2500, 1500 i 1000 zł. Festiwalowymi upominkami nagrodzimy prace kilkunastu kolejnych autorów.  

Wszystkie prace zostaną opublikowane w portalu: www.festiwalbiegow.pl.

Szczegóły konkursu „Mój Bieg. Mój Festiwal” można znaleźć w regulaminie. Do pobrania TUTAJ.

Zachęcamy!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce