Konkurs „Mój Bieg. Mój Festiwal”. Opisz swoją historię. Nowy termin nadsyłania prac - 30 października


Tysiące uczestników IV Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdrój to tysiące historii sportowych i życiowych. Oryginalnych, śmiesznych, przejmujących, ale na pewno ciekawych i wartych opowiedzenia. Ogłaszając konkurs na najciekawsze opowiadanie festiwalowe chcemy Was zachęcić do podzielenia się z biegową społecznością w Polsce i na świecie Waszym festiwalowym doświadczeniem. Autorów najlepszych prac nagrodzimy wysokimi nagrodami pieniężnymi.

Aby wziąć udział w konkursie należy wystartować w Festiwalu Biegowym w co najmniej jednej dowolnie wybranej konkurencji i do 30 października przesłać na adres: konkurs@isw.org.pl wiadomość e-mail zawierającą plik tekstowy z opowiadaniem traktującym o wybranej konkurencji, ale i samym Festiwalu Biegowym.

Wypracowanie powinno mieć temat „Mój Bieg. Mój Festiwal” i może być ilustrowane zdjęciami i nagraniami wideo. Zdjęcia można zamieszczać w tekście opowiadania. Praca powinna mieć objętość od 2000 do 5000 znaków. W zgłoszeniu należy podać swoje dane teleadresowe.

Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach wyznaczonych według rodzaju biegu, w którym się wystartowało:

- Kategoria I – biegi dla dzieci i młodzieży
- Kategoria II – biegi górskie
- Kategoria III biegi uliczne na krótkich, średnich i długich dystansach

Nagrodą główną w każdej z trzech kategorii wiekowych jest 2500 zł. Zdobywcy drugich miejsc zostaną uhonorowani nagrodą w wysokości 1500 zł. Laureaci trzecich miejsc otrzymają 1000 zł. Najlepsze prace wyłoni Komisja Konkursowa powołana przez Fundację Instytut Studiów Wschodnich –inicjatora konkursu.

Wszystkie opowiadania przesłane na konkurs zostaną opublikowane w naszym portalu.

Szczegóły konkursu „Mój Bieg. Mój Festiwal” można znaleźć w regulaminie. Do pobrania TUTAJ.

GR

Polecamy również:


Podziel się: