Konspol Półmaraton: Nagrody rosną o 50% Meta znów w Krynicy

Konspol Półmaraton: Nagrody rosną o 50% Meta znów w Krynicy


Po jednorocznej przerwie uczestnicy festiwalowej połówki znów zafiniszują na krynickim deptaku. Powalczą o jeszcze wyższe nagrody, bo pula nagród biegu wzrosła do blisko 24 tys. zł! 

W ubiegłym roku Konspol Półmaraton po raz pierwszy przebiegł po trasie Krynica-Tylicz. Po biegu wielu uczestników wskazywało jednak na pierwotną trasę Krynica-Krynica (z edycji 2015) jako tę atrakcyjniejszą. Takie opinie trafiały do nas także zimą i wiosną - wskazywaliście różnice w biegowym miasteczku w Krynicy i Tyliczu, podkreślaliście atmosferę finiszu na pełnym deptaku czy wreszcie uproszczoną logistykę dla uczestników (start i meta w jednym miejscu)... 

Te głosy nie mogły zostać bez naszej reakcji. Podjęliśmy więc decyzję o powrocie do roku 2015 i powtórzeniu festiwalowego półmaratonu na trasie Krynica - Krynica.  

Nowa-stara trasa Konspol Półmaratonu:

Konspol Półmaraton 2017 wystartuje z deptaka w Krynicy-Zdroju. Pierwsze 5 km zawodnicy pobiegną trasą Koral Maratonu, by w Powroźniku skręcić na Tylicz. Stamtąd dotrą znów na deptak w Krynicy. Trasa posiada ważny atest PZLA.

Limit czasu biegu nie zmienia się - to wciąż 3 godziny. Do dyspozycji biegaczy będą stacjonarne depozyty, szatnie, prysznice i cała infrastruktura miasteczka 8. PKO Festiwalu Biegowego. 

Jeszcze wyższe nagrody! 

Rosnące zainteresowanie Konspol Półmaratonem zachęciło nas do podwyższenia - o 7 tys. zł - puli nagród w tej konkurencji 8. PKO Festiwalu Biegowego. Zwycięzcy biegu (kat. open) otrzymają po 3500 zł! Zwycięzcy klasyfikacji wiekowych (18-29, 30-39, 40-49, 50 lat i powyżej) otrzymają po 500 zł. 

Szczegółowy wykaz nagród:

Podobnie jak w ubiegłym roku, Konspol Półmaraton i cały 8. PKO Festiwal Biegowy zostanie objęty kontrolami antydopingowymi. 

Konspol Półmaraton wystartuje 10 września o godz. 9:00. Do biegu zgłosiło się już blisko 600 osób. Zapisy do biegu są OTWARTE i NIE MA LIMITU UCZESTNIKÓW. Warto zapisać się wcześniej - do 31 maja obowiązują niższe opłaty startowe. 

Szczegóły Konspol Półmaratonu: TUTAJ

Zgłoszenia: TUTAJ

Partnerem tytularnym biegu jest firma KONSPOL.

Do zobaczenia w Krynicy!

Fundacja "Festiwal Biegów"


Polecamy również:


Podziel się: