Koszulki finiszera – zadbaj o dostępność twojego rozmiaru! [ROZMIARÓWKA]


Opublikowane w wt., 30/07/2019 - 11:37

Z nieskrywaną przyjemnością informujemy, że koszulki finiszera na 10. TAURON Festiwal Biegowy dostarczy marka Power Canvas – Główny Partner Techniczny krynickiego święta biegów. Oto precyzyjna rozmiarówka koszulek:

UWAGA. Gorąco prosimy Was o sprawdzenie rozmiarów i poinformowanie nas, czy wasz pierwotny wybór (zadeklarowany rozmiar w formularzu zgłoszeniowym) pokrywa się z rozmiarówką Power Canvas (dostępne dodatkowe rozmiary XXL i XXXL).

Wybór rozmiaru koszulki możecie sprawdzić poprzez Profil Uczestnika 10. TAURON Festiwalu Biegowego (ZALOGUJ)

Widok gdy brak wniesionej opłaty startowej:

Widok przy wniesionej opłacie startowej:

Widok gdy brak wniesionej opłaty startowej: 

Widok przy wniesionej opłacie startowej

Osoby, które nie wniosły jeszcze opłaty startowej, mogą skorygować rozmiar koszulki bezpośrednio w Profilu Uczestnika 10. TAURON Festiwalu Biegowego.

Osoby, które wniosły już opłatę startową, a chciałyby zmienić rozmiar koszulki, prosimy o kontakt: zapisy@festiwalbiegow.pl

Szczególną prośbę o kontakt kierujemy do osób, które zgłosiły się do krynickich biegów ale nie zadeklarowały jeszcze rozmiaru koszulki (brak informacji o wyborze rozmiaru w Profilu Uczestnika). Większość z Was wystartuje w konkurencjach, w których czekają koszulki finiszera – zadbajcie, by na mecie czekały trykoty w waszych rozmiarach!

Przypominamy, że koszulki finiszera przewidujemy dla uczestników biegów:

  • Iron Run
  • Biegu 7 Dolin 117, 100, 80, 64 km
  • Drużynowy Bieg 7 Dolin 100 km
  • Biegu 7 Dolin - VisegRun 35 km
  • Runek Run 22 km - bieg górski o Puchar 1 Pułki Strzelców Podhalańskich
  • Koral Maraton
  • Półmaraton

Koszulki będziecie mogli odebrać w specjalnym punkcie w Biurze Zawodów na podstawie opaski z pakietu startowego i numeru startowego. Wcześniej oczywiście należy ukończyć swoją konkurencję w wyznaczonych limitach czasowych!

Nie zwlekajcie ze sprawdzeniem zadeklarowanego rozmiaru koszulkiew. zmiana rozmiaru na miejscu w Krynicy-Zdroju będzie uzależniona wyłącznie od dostępności danych rozmiarów (zamówienie realizowane jest na podstawie zgłoszeń uczestników). Idealnie dopasowana koszulka to klucz do zadowolenia z noszenia tej części garderoby!

Przypominamy, że zapisy na 10. TAURON Festiwal Biegowy cały czas trwają (TUTAJ) - nie ma limitów czy losowania uczestników, także w biegach górskich i ultra. 

Fundacja „Festiwal Biegów”


Zadanie publiczne dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce