Kraków / Rzeszów / Wrocław: Piszesz o sporcie? [PRACA]

Opublikowane w wt., 10/11/2015 - 15:28

Zapraszamy do stałej współpracy redakcyjnej osoby piszące i fotografujące wydarzenia sportowe, w szczególności biegowe, doskonale zorientowane w środowisku sportowym w swoim mieście i regionie. Gwarantujemy szeroki zasięg publikacji i atrakcyjne, motywujące wynagrodzenie.

Dziennikarki / Dziennikarze współpracujący www.FestiwalBiegow.pl

Miejsce pracy:

  • Kraków i woj. małopolskie
  • Rzeszów i woj. podkarpackie
  • Wrocław i woj. dolnośląskie

Zakres zadań:

  • Pisania artykułów o tematyce biegowej (imprezy, trening, zdrowie - zapowiedzi, relacje, wywiady i inne formy dziennikarskie, tematy autorskie i zlecone)
  • Obsługa reporterska imprez biegowych (w tym fotografowanie i wideofilmowanie),

Oczekujemy:

  • Lekkiego pióra
  • Wysokich zdolności komunikacyjnych
  • Podstawowej znajomość obróbki materiałów fotograficznych i filmowych
  • Samodzielności, sumienności, dokładności
  • Dyspozycyjności, także w weekendy
  • Posiadania podstawowego sprzętu reporterskiego (kamera będzie atutem)

Oferujemy:

  • Możliwość publikacji autorskich treści w jednym z największych serwisów biegowych w Polsce
  • Możliwość współpracy z biurem organizacyjnym PZU Festiwalu Biegowego w zakresie obsługi medialnej i promocji imprezy
  • Stałą pracę w bardzo dobrej atmosferze w oparciu o umowę cywilno-prawną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

CV oraz próbkę talentu dziennikarskiego prosimy przesyłać na adres: g.rogowski@isw.org.pl do dnia 30 listopada 2015 r. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Polecamy również:

Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce