Kroniki Festiwalu Biegowego w TVP1 [WIDEO]


Opublikowane w śr., 02/09/2015 - 09:14

Od poniedziałku 31 sierpnia w Programie 1 Telewizji Polskiej, po wieczornych Wiadomościach Sportowych około godziny 20.00 emitowane są Kroniki 6. PZU Festiwalu Biegowego (11-13 września, Krynica-Zdrój). Wraz z osobistościami świata biegów przybliżamy w nich ofertę tegorocznej imprezy.

O biegach festiwalowych opowiadają m.in. maratończycy Iwona LewandowskaHenryk Szost i Michał Bartoszak, mistrzyni biegów górskich Izabela Zatorska czy rozbiegani dziennikarze Beata Sadowska i Przemysław Babiarz. W kronikach można też zobaczyć Zygmunta Berdychowskiego, inicjatora Festiwalu Biegowego, zapalonego biegacza, miłośnika gór. 

Kroniki 6. PZU Festiwalu Biegowego będą emitowane do dnia jego rozpoczęcia. Podsumowanie imprezy w niedzielę 13 września. W trakcie samej imprezy w TVP Sport oraz programach sportowych TVP 1, TVP 2 i TVP INFO emitowane będą bezpośrednie relacje z Festiwalu. 

Telewizja Polska od początku towarzyszy Festiwalowi Biegowemu. I tym razem będzie towarzyszyła biegaczom na festiwalowych trasach. 


Kroniki PZU Festiwalu Biegowego zobaczycie także na naszej stronie - poniżej:

Czwartek 10 września:


Środa 9 września:


Poniedziałek 7 września:


Niedziela 6 września:


Sobota 5 września:


Piątek 4 września:


Czwartek 3 września:


Środa 2 września:


Poniedziałek 31 sierpnia:

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce