Lista wystawców 2018


Katalog wystawców:  

BUFF® (www.buff.pl)

Malavi - wyłączny dystrybutor w Polsce hiszpańskiej marki Buff® oraz francuskiej CEBE®. Buff® to niekwestionowany Światowy lider w dziedzinie wielofunkcyjnych bezszwowych nakryć głowy oraz czapek. Wszystkie produkty powstają we własnej  fabryce w Barcelonie przy użyciu wyłącznie najlepszych surowców. CEBE® to marka istniejąca od 1888 roku oferuje okulary przeciwsłoneczne i wykorzystuje  najnowocześniejsze dostępne technologie w optyce precyzyjnej. Okulary produkowane są we Włoszech.


Ledhq.pl – latarki ledlenser (tactic.pl)

Ledhq (https://ledhq.pl)

Ledhq.pl jest autoryzowanym sklepem marki latarek Ledlenser. Posiadamy status eksperta w kategorii Running w Polsce, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży outdoorowej. Nasz salon firmowy mieści się w Krośnie, natomiast prowadzimy ogólnopolską sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego www.ledhq.pl oraz Stefy Marek Allegro.


Sportslab (www.sportslab.pl, www.facebook.com/sportslabpoland)

Drodzy Biegacze, miło nam poinformować, że tak jak w poprzednich latach marka Sportslab będzie uczestnikiem Targów EXPO 8. PKO Festiwalu Biegowego w Krynicy Zdrój. Centrum Diagnostyki Sportowej - Sportslab to jedno z najlepiej wyposażonych laboratoriów przygotowania sportowego w Polsce, z którego korzystają zawodowi sportowcy, a także amatorzy biegania i innych sportów wytrzymałościowych. Sprawdź i oceń swoją wydolność, trenuj bezpiecznie i efektywnie w oparciu o wyniki testów w Centrum Diagnostyki Sportowej - Sportslab.


18. Cracovia Maraton

18. edycja najważniejszej imprezy biegowej w Krakowie, jednej z największych w Polsce, zaliczanej do Korony Maratonów Polskich, zorganizowana zostanie 28 kwietnia 2019 roku. Po raz kolejny, start i meta usytuowane będą na krakowskim Rynku Głównym. Zgodnie z hasłem imprezy: „z historią w tle”, uczestnicy maratonu przebiegną obok wielu wspaniałych zabytków podwawelskiego grodu. Tegoroczny Cracovia Maraton ukończyła rekordowa liczba 5630 biegaczy z 5848, którzy wystartowali.


Berserk

Firma BERSERK powstała mając na celu połączenie pasji sportów górskich z manifestacją własnego stylu bycia każdego z nas.   Oferuje odzież i akcesoria sportowe, ręcznie wykonaną biżuterię górską oraz dodatki. Cały proces produkcji - od projektu do powstania gotowego produktu - ma miejsce w Polsce, na bazie polskich materiałów. Produkty Berserk wyróżniają się oryginalnym designem fullprint autorskiego projektu założycielki firmy.


Bieg po Nowe Życie

Bieg po Nowe Życie - to projekt społeczny na rzecz promocji działań prozdrowotnych, edukacji w zakresie transplantacji narządów. Głównym celem inicjatywy jest zwiększenie społecznego poparcia dla idei medycyny transplantacyjnej, upowszechnienie świadectw woli oraz przełamywanie barier społecznych i psychologicznych wobec świadomego dawstwa, co przyczyni się do zwiększenia liczby narządów do transplantacji. Od ośmiu lat w Wiśle i Warszawie spotykają się znane osoby ze świata filmu, teatru, estrady, mediów i sportu oraz osoby po transplantacji, którzy startując w marszu nordic walking wspierają inicjatywę. Ambasadorem wydarzenia jest Przemysław Saleta.

Częścią Biegu po Nowe Życie jest akcja Zwykła Karta – Niezwykły Dar podczas której promowane i przekazywane są świadectwa woli - plastikowe karty z wyrażeniem indywidualnej zgody na pobranie po śmierci narządów do przeszczepu. Podczas największych wydarzeń sportowych w Polsce pozytywna i pełna energii drużyna Biegu po Nowe Życie rozda 100.000 świadectw woli.


Fundacja Udaru Mózgu

Fundacja Udaru Mózgu jest  organizacją pozarządową, której głównym celem jest pomoc chorym po udarze, ich rodzinom i opiekunom. Naszą misją są wszelkie działania w zakresie zapobiegania, rozpoznawania i leczenia chorych po udarze mózgu. Działalność Fundacji obejmuje również profilaktykę. Nasze publikacje na temat udaru, jego skutków i profilaktyki są cennym źródłem wiedzy dla ogółu społeczeństwa. Tworzymy kampanie społeczne mające na celu uświadomienie Polakom zagrożenia, które niesie ze sobą ta choroba, wykorzystując do tego nowoczesne środki masowego przekazu.

Każdą osobę której pomagamy  traktujemy indywidualnie i  staramy się pomóc jej na każdym etapie jej choroby. Niesiemy bezpośrednią pomoc materialną i niematerialną chorym po udarze mózgu, ich rodziną oraz osobom z innymi schorzeniami neurologicznymi.

Prowadzimy jedyną w Polsce infolinię dla chorych po udarze mózgu i ich opiekunów. Dzięki nieustannemu kontaktowi z pacjentami z całej Polski wiemy jak ważne jest wsparcie i pomoc dla osób po udarze. Więcej informacji na stronie www.fum.info.pl


Garmin

Firma Garmin to światowy producent, który jako pierwszy wprowadził nowatorskie rozwiązania łączące sport oraz zaawansowane technologie związane z wykorzystaniem sygnału GPS. Bogate doświadczenie i dążenie do wprowadzania przydatnych innowacji pozwoliły firmie Garmin połączyć najnowocześniejszą technologię czujników pomiarowych z wysoką jakością urządzeń. Firma Garmin cieszy się dużym uznaniem zdobytym na przestrzeni kilku dekad dzięki dostarczaniu sprzętu przeznaczonego dla sportowców i osób zawodowo pracujących w terenie, który można używać w najbardziej wymagających warunkach.


JUJU

JUJU to pasja, energia i radość. JUJU to dbałość o genialną jakość oraz piękny design.

Z miłości do aktywności, zdrowia i ładnego wyglądu zrodził się pomysł stworzenia odzieży niebanalnej, doskonałej jakościowo, a jednocześnie funkcjonalnej, komfortowej oraz pięknej. Wszystkie ubrania zostały indywidualnie dobrane do Twoich potrzeb, po to, byś mogła wyrażać siebie w sposób otwarty, konkretny i zdecydowany.

Ubrania projektowane są przez kobietę kochającą sport, pełną pasji, determinacji i wyczucia stylu, dla której najwyższej jakości produkt, jego funkcjonalność oraz komfort noszenia, idą w parze z wyjątkowym designem.


Kingrunner

Magazyn "ULTRA. Dalej niż maraton" to pierwsze w Polsce pismo, które skupia społeczność biegaczy ultra. To dwumiesięcznik poświęcony bieganiu blisko natury, w pięknych rejonach Polski i Świata. W ULTRA znajdziecie artykuły o niesamowitych wyczynach bohaterów z naszej bajki, o amatorach kochających pokonywanie niezmierzonych górskich szlaków, o wyczynowym ultrabieganiu, także o zdrowiu, podróżach, poszanowaniu natury, stylu życia oraz wywiady, których bohaterami są gwiazdy polskiego i światowego ultra.


Lacomed Sport

Lacomed Sport to najwyższej jakości naturalne produkty dedykowane dla osób aktywnych fizycznie. Podstawowym założeniem firmy jest wykorzystanie mocy natury i wydobywanych z niej składników do tworzenia skutecznych preparatów regeneracyjnych i leczniczych. Produkty Lacomed Sport od początku były stosowane i doceniane przede wszystkim przez profesjonalistów: sportowców, masażystów i rehabilitantów.


Razem ścigamy się z cukrzycą

„Razem ścigamy się z cukrzycą” to ogólnopolska kampania społeczno-edukacyjna zainicjowana przez najważniejsze organizacje pacjenckie działające na rzecz osób z cukrzycą. Celem trzeciej odsłony akcji jest zwrócenie uwagi na wczesną profilaktykę, skuteczne leczenie zmniejszające ryzyko rozwoju powikłań, a także rolę edukacji i aktywności fizycznej w kontroli choroby. Podczas tegorocznego Forum Ekonomicznego oraz Festiwalu Biegów w ramach kampanii obędą się bezpłatne badania poziomu cukru we krwi.

Mecenasem kampanii jest firma Novo Nordisk, która jako lider w leczeniu cukrzycy od lat aktywnie wspiera działania edukacyjne prowadzone dla tej grupy pacjentów.


SPORTIMPEX

Jesteśmy z Wami przede wszystkim jako LEKI Polska - najwyższej jakości kije m.in. do trail runningu i nordic walkingu. Jako firma SPORTIMPEX, jesteśmy także wyłącznym przedstawicielem marek: Cairn, Kneissl, Maier Sports, Gronell, NAROO, ZAG i Sicaro. Po więcej informacji zapraszamy na www.sportimpex.pl.


BRUBECK (www.brubeck.pl

BRUBECK jest liderem na rynku odzieży termoaktywnej w Polsce. Projektuje i produkuje  termoaktywną odzież sportową i outdoorową (linia ACTIVE) oraz bawełnianą i wełnianą bieliznę bezszwową (linia COMFORT). Marka specjalizuje się w produkcji, której głównym celem jest zapewnienie prawidłowej termoregulacji organizmu oraz skuteczna ochrona ciała przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.  BRUBECK dla biegaczy stworzył innowacyjną kolekcję 3D Run PRO –  ultralekką odzież, precyzyjnie transportującą wilgoć na zewnątrz i gwarantującą utrzymanie odpowiedniej temperatury organizmu oraz efekt chłodzenia przy intensywnej aktywności w wysokich temperaturach.

Marka BRUBECK jest Partnerem Festiwalu Biegowego w Krynicy 2018 i sponsorem BRUBECK IRON RUN – najbardziej wymagającej konkurencji dla ultramaratończyków.


UZDROWISKO KRYNICA ŻEGIESTÓW

Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. to 225 lat tradycji lecznictwa uzdrowiskowego i 210 lat doświadczenia w prowadzeniu działalności produkcyjnej. Spółka posiada bazę noclegową w samym sercu kurortu w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych o wysokim standardzie. Oprócz pobytów sanatoryjnych uzdrowisko oferuje spotkania kongresowe i biznesowe, wczasy lecznicze oraz turnusy rehabilitacyjne i komercyjne.

Wyłączny producent wód leczniczych: Jan, Zuber i Słotwinka oraz naturalnej wody mineralnej „Kryniczanka”.

Więcej: www.uzdrowisko-krynica-zegiestow.pl/


Wieszakinamedale.pl (www.wieszakinamedale.pl)

Zdobyłeś medal? Wyeksponuj go! Wieszaki na medale to świetny pomysł na prezent!  


Nastopy.pl (www.nastopy.pl)

Nastopy.pl - skarpety i bielizna termoaktywna. Sklep internetowy, który już 3 sezon z rzędu bardzo mocna stawia na biegaczy. Na naszym stoisku dostaniecie dedykowane produkty dla Biegaczy. Specjalną kolekcję Włoskiej Bielizny Luigi oraz Skarpety i opasek kompresyjnych marki Todo: Running Raid, Running Raid Low oraz Todo CalfGuard

Dla biegaczy górskich Nastopy.pl poleca unikatowe i niepowtarzalne skarpety BRBL, przeznaczone do trail runningu.

Sklep gwarantuje:

  • największą gamę skarpetek w ofercie internetowej,
  • zgodność wysyłanych produktów z opisem na stronie,
  • szybką wysyłkę zawsze gratis w ciągu 24 godzin,
  • bezpieczne i wzorowe opakowanie,
  • program lojalnościowy,
  • bezpłatne eksperckie porady w doborze skarpet.

Z.Z. Kawon – Hurt (www.kawon.com.pl)

Zakład Zielarski “Kawon-Hurt” jest polską, rodzinną firmą z 50-letnim doświadczeniem w produkcji, a od 1990r. jednym z czołowych wytwórców ziołowych herbatek leczniczych. Priorytetem,  któremu podporządkowujemy wszystkie działania jest wytwarzanie produktów leczniczych i spożywczych o wysokiej, powtarzalnej jakości, bezpiecznych dla zdrowia konsumenta oraz zaspokajających jego potrzeby i oczekiwania. Oferujemy: zioła sypkie i ekspres, mieszanki ziołowe, naturalne herbatki owocowe, przyprawy, klasyczne herbaty, środki spożywcze oraz  Zestawy Upominkowe Herbatek.


inov-8 (www.inov-8.pl)

inov-8 jest angielską marką specjalizującą się w najwyższej klasie sprzęcie do biegów górskich. Są to przede wszystkim pancerne buty przystosowane do najcięższych warunków jakie można spotkać na zawodach jak również plecaki i odzież. 

 


Nessi (www.nessi-sport.com

Nessi to polska Marka odzieży dla biegaczy i pasjonatów innych aktywności.

Naszym znakiem rozpoznawczym są odważna kolorystyka (również w kolekcjach męskich) oraz unikatowe wzory. Szyjemy w Polsce, stosujemy najlepsze dostępne na rynku materiały i regularnie wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, poprawiające komfort treningów. W ten sposób łączymy wysoką jakość z oryginalnym designem i sport z modą. Razem z naszymi fanami zebranymi w Kolorowej Drużynie Nessi pokazujemy, że aktywność jest super!


Salomon 

Salomon jest jedną z czołowych firm branży outdoorowej, oferującą najwyższej jakości produkty do uprawiania narciarstwa, a także takich aktywności jak bieganie czy górskie wędrówki. Buty oraz odzież z kategorii outdoor i bieganie w ostatnich latach stały się flagowymi produktami marki docenianymi zarówno przez amatorów wszelkich aktywności na świeżym powietrzu jak i zawodników na całym świecie.


Hoka One One


 
HOKA ONE ONE jest producentem specjalistycznych butów biegowych, popularnych zwłaszcza w kręgu biegaczy długodystansowych. W ich gronie stanowi ona jedną z najszybciej rosnących sprzedażowo marek na świecie. Ceniona jest jednak również wśród amatorów, dopiero zaczynających swoją przygodę z bieganiem. Znakiem charakterystycznym obuwia Hoka One One jest nietypowa budowa, związana z zastosowaniem niezwykle grubej, piankowej podeszwy, co przekłada się na maksymalny stopień amortyzacji. Inne, rozpoznawalne cechy to m.in.  łódkowaty kształt, niskie osadzenie stopy w ramie buta, minimalna waga czy bogata kolorystyka. Buty producenta można nabyć m.in. w sieci Sklep Biegacza.

Więcej informacji na http://www.hokaoneone.eu


Aktywna Strefa Nordic Walking

Zapraszamy na treningi z profesjonalnymi instruktorami i sędziami, a we wrześniu na rywalizację i rekreację podczas Festiwali Biegowego. Aż 4 konkurencje do wyboru - czekają atrakcyjne nagrody i... zdrowie!


Aplimedica s.c 

Aplimedica s.c. od 2009 roku jest autoryzowanym przedstawicielem w UE i wyłącznym dystrybutorem w Polsce Firmy Medyczno-Produkcyjnej „Lyapko”.. Naszym głównym zadaniem jest promocja i dystrybucja aplikatorów wieloigłowych “Lyapko”, wałków, pasów i mat rehabilitacyjnych – cechujących się najwyższą jakością i skutecznością w terapii oraz wspomaganiu leczenia wielu schorzeń i kontuzji. Aplikatory Lyapko mają wiele zastosowań; w treningu sportowym, odnowie biologicznej , w kosmetologii, rehabilitacji i wielu innych.


Rzemieślnicza Pracownia Lodziarska Florencja

Ofertę lodów tworzą pasjonaci ,posiadający bogate doświadczenie i sprawdzone włoskie receptury.


SAXX (www.saxx.pl

SAXX to męskie bokserki i spodenki biegowe "wynalezione na nowo". Wiesz co się dzieje kiedy piach dostanie się między tryby? Zatrzesz każdy sprzęt. W trosce o Twoje oprzyrządowanie powstały innowacyjne bokserki i spodenki, które wewnątrz mają mini hamak. To prawdziwa rewolucja! Technologia  BallPark™ zastosowana w produktach tej kanadyjskiej marki nie tylko zapewnia optymalne podtrzymanie ale również minimalizuje obtarcia.  SAXX zapewnia niewyobrażalny dotąd  komfort na co dzień, jak i w trakcie treningów biegowych. Masz jaja? Musisz mieć SAXX!


Sun-Vita Gliwice (www.sokidlazdrowia.pl, www.norton-info.pl)

Firma Sun-vita, preferuje zdrowy styl życia. Chcemy, dzięki naszym urządzeniom, dostarczyć organizmowi niezbędnych składników odżywczych, między innymi witamin, enzymów, błonnika czy minerałów, tak bardzo potrzebnych do funkcjonowania naszego organizmu. Proponowane przez nas urządzenia, mogą w znacznym stopniu, poprawić jakość naszego życia, a także zapobiec wielu schorzeniom. Jesteśmy wyłącznym importerem na Polskę najnowszego modelu wyciskarki wolnoobrotowej marki WINSTAR. Zapraszamy na stronę internetową, dającą możliwość dokładnego zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy również inne firmy do współpracy.


POLKASPORT.PL (www.polkasport.pl)

Polkasport.pl to funkcjonalne i kobiece spódniczki biegowe, produkowane w Polsce, z wysokiej jakości dzianiny technicznej, absorbującej wilgoć, bardzo elastycznej i miłej w dotyku. Spódniczki są wyposażone w 3 funkcjonalne kieszonki, oczko na kabel od słuchawek dla osób biegających z muzyką oraz odblaskowe logo. Spodenki są tak zaprojektowane, aby nie podjeżdżały w trakcie biegania, a szeroki pas modeluje linię brzucha. Spódniczki są wygodne, funkcjonalne i kobiece. Jest to propozycja dla dziewczyn, które chcą w trakcie uprawiania sportu czuć się dziewczęco, pewnie i wygodnie.


Odlo (www.odlo.pl)

 

ODLO to szwajcarski producent funkcjonalnej bielizny termoaktywnej, odzieży biegowej, rowerowej i narciarskiej, na światowym rynku obecny od 70 lat. Swoje letnie i zimowe kolekcje ODLO kieruje do ludzi aktywnych fizycznie, którzy chcąc czerpać maksimum przyjemności ze sportu, od odzieży wymagają komfortu i skutecznej ochrony organizmu w każdych warunkach. Produkty ODLO powszechnie kojarzą się z wysoką jakością i zaawansowaniem technologicznym. Poprzez ciągłe wprowadzanie nowych rozwiązań, kolekcje ODLO mają wydatny wpływ na kierunek rozwoju całej branży odzieży sportowej. ODLO – łączy nas pasja!


CamelBak 

Biegacz nie wielbłąd, pić musi. Nie komplikujcie sobie tego zadania i sprawdźcie, jak wyglądają technologie opracowane przez CamelBak'a. Koniecznie sprawdźcie nasze ultralekkie kamizelki i plecaki biegowe, pasy, wygodne uchwyty oraz elastyczne flaski. Na stoisku nie zabraknie też tradycyjnych bidonów i niezastąpionych kubków termicznych!


ROYAL BAY (www.royalbay.eu

Marka ROYAL BAY® nawiązuje do ponad dwudziestoletniego doświadczenia firmy ARIES w dziedzinie ucisku medycznego. Zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować najwyższe jakościowo produkty dostępne na rynku, również w skali międzynarodowej. Dla biegaczy polecamy: ROYAL BAY® CLASSIC podkolanówki kompresyjne, jedyne na rynku wyprodukowanymi z mikrofibry; ROYAL BAY® NEON podkolanówki charakteryzujące się wyrazistymi kolorami, dodatkowo uzupełnione paskami odblaskowych punktów, które poprawiają widoczność sportowca w półmroku; ROYAL BAY Extreme – opaski wyprodukowane z mikrofibry i lycry. Zostały zaprojektowane w taki sposób, by szczególnie działały tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne podczas ekstremalnego wysiłku – w okolicy mięśnia brzuchatego łydki.


Icebug (www.icebug.pl, www.icebugrunning.pl)

Prace nad pierwszą kolekcją ICEBUG® rozpoczęły się wiosną 2000 roku w Szwecji. Ideą było opracowanie produktu o właściwościach niewystępujących w żadnym innym rodzaju obuwia: możliwość użytkowania w najcięższych warunkach i oryginalne, modne wzornictwo.  Buty ICEBUG® dają poczucie bezpieczeństwa, gdy warunki pogodowe utrudniają poruszanie się po śliskich ulicach i szlakach. W konkurencji z największymi lekkoatletycznymi markami butów, kolekcja ICEBUG® MultiRun wygrała Winter ISPO Outdoor Award dla najlepszej innowacji w segmencie obuwia. Marka ICEBUG® została zarejestrowana w 31 krajach, unikatowa technologia podeszwy jest chroniona amerykańskim patentem.


Małopolska (www.małopolska.pl)

Małopolska to najlepsze miejsce w kraju do spędzania czasu wolnego. To region, w którym można korzystać z całorocznej oferty turystyczno-rekreacyjnej. W granicach Małopolski znajduje się ponad 6000 km znakowanych szlaków turystycznych, w tym ponad 3000 km szlaków górskich. Przez większą część roku można wypoczywać nad wodą, uprawiać sporty wodne, żeglarstwo i kajakarstwo. Zimą są tu doskonałe warunki do jazdy na nartach. A w Krakowie – mieście, które nigdy nie śpi - korzystać z całorocznej oferty kulturalnej.

Małopolska is the best place in Poland for spending one`s free time. It`s a region where one can make use the year-long tourist and recreational offer. Within the region`s boundaries there are over 6ְ000 km of signposted tourist trails, including over 3ְ000 km of mountain trails. For most of the year one can relax on the water, practise water sports, sailing and kayaking. In the winter, the region has excellent skiing conditions. And in Kraków – the city that never sleeps – one can make use of the cultural offer throughout the whole year.


PPL Koral

PPL Koral jest polską, prywatną firmą rodzinną i jednocześnie największym producentem lodów w Polsce i jednym z największych w Europie. Jest właścicielem marek Koral i Bracia Koral - Lody Jak Dawniej. Firma została założona w 1979 roku w Limanowej przez braci Mariana i Józefa Koral. PPL Koral jest liderem w sprzedaży na krajowym rynku lodów jak również eksportuje swoje produkty do wielu krajów UE m.in.: Czech, Słowacji, Litwy, Włoch, Węgier i do Wielkiej Brytanii. „Zawsze jest pora na lody Koral”.


Konspol (www.konspol.com.pl)

Firma Konspol istnieje na rynku od 1982 roku – od tego czasu z sukcesem rozwija i doskonali swoje produkty, usługi oraz unikalne technologie, dbając o najwyższą jakość na każdym etapie produkcji. W ciągu ponad 35 lat niewielka firma przekształciła się w znaczące przedsiębiorstwo będące najbardziej zaawansowanym technologicznie producentem i przetwórcą kurczaka w Polsce, jak również liderem europejskiego rynku drobiarskiego.

Konspol zbudował silną grupę zintegrowanych pionowo przedsiębiorstw: Pasz Konspol, Konspol Bis i Konspol Holding . Dzięki odpowiednio zaplanowanej produkcji możliwa jest precyzyjna kontrola całego jej procesu - od surowca, aż po finalny produkt oraz optymalne sterowanie jej przebiegiem, w zależności od potrzeb odbiorców.


Kingrunner (www.kingrunner.com)

Kingrunner to grupa przyjaciół, którzy kochają biegać po górach, wydają dwumiesięczniki: "ULTRA - dalej niż maraton" oraz "TRAIL. Krok do natury", a także stworzyli edukacyjną grę karciano-planszową "KINGRUNNER - wygraj maraton!". Podczas Festiwalu Biegów będziemy świętowali pierwsze urodziny magazynu ULTRA - wpadnijcie koniecznie na nasze stoisko, czekamy na Was!


CEP POLSKA (www.cepsports.pl)

Firma Medical Sport jest jedynym oficjalnym przedstawicielem  kompresyjnej odzieży sportowej CEP. Marka CEP dostarcza na rynek Polski produkty kompresyjne takie jak: opaski na łydki, skarpety, spodenki dla biegaczy, opaski na uda oraz nowość - rajstopy regeneracyjne oraz rajstopy regeneracyjne "szyte na miarę" - CEP CLONE. Produkty te są produkowane w Niemczech, na bazie wiedzy i doświadczenia w dziedzinie kompresji medycznej firmy MEDI. Dzięki dużemu zróżnicowaniu kolorystycznemu swoich produktów marka CEP gwarantuje nie tylko skuteczność działania ale również modny, elegancki wygląd.


SALMING (www.salming.pl)

Jesteśmy sportową marką, która szuka nowych dróg wymaganych oraz pożądanych przez sportowców. Stare prawdy często muszą być rewidowane, a my nie obawiamy się ich łamać gdy to konieczne. Dobre zawsze może być lepsze. Zawsze możesz trenować trochę ciężej, ale czasami jednak potrzebujesz lepszego sprzętu, my dążymy do jego rozwoju.

Grasz z nami, podejmiesz wyzwanie? Ty skupiasz się na grze, my skupiamy się na szczegółach. To jest zwycięska kombinacja, która daje sukces, od kiedy po raz pierwszy weszliśmy do gry.


Melo me (www.melome.pl)

Melo me to przede wszystkim miłość do czapek, aktywności na świeżym powietrzu  i niepowtarzalnego stylu. Nasze kolekcje inspirowane są przede wszystkim Beskidami i Tatrami - polskimi górami, Zimą, nartami i snowboardzistami oraz Wiatrem, Woda i wybrzeżem bałtyckim... Wszystkie nasze wyroby są produkowane ręcznie, lokalnie - z czułością i miłością. Każdy kawałek jest wyjątkowy i płynie prosto z pasji. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko podczas PKO Festiwalu Biegowego w Krynicy, gdzie znajdziecie nasze produkty w promocyjnych cenach.


Under Amour (www.mmsport.com.pl)

Under Armour to amerykański producent najwyższej jakości butów, odzieży i akcesoriów sportowych. Twórcą marki jest Kevin Plank, były zawodowy gracz futbolu amerykańskiego, który podwaliny pod obecnie drugą najcenniejsza markę sportową w USA stawiał w 1996 roku w przydomowym garażu. Twarzami UA są światowej sławy sportowcy, tacy jak multimedalista olimpijski Michael Phelps, tenisista Andy Murray, narciarka alpejska Lindsey Vonn, futbolista amerykański Tom Brady czy koszykarz NBA Steph Curry.


TRYUMF (http://medale.tryumf.com.pl/)

Firma Tryumf jest niekwestionowanym liderem na rodzimym rynku trofeów sportowych. Ogromne, 25 letnie doświadczenie pozwoliło jej konkurować na arenie międzynarodowej zdobywając zaufanie kolejnych klientów. W ofercie firmy znajdują się: puchary, trofea szklane, medale odlewane, figurki odlewane, trofea plastikowe, drewniane, dyplomy oraz akcesoria. Dzięki wysokiej jakości dostarczanych produktów możemy się pochwalić współpracą z takimi klientami jak: Gazele Biznesu, PZPN Tymbark, Gortat Team, Castorama czy pracuj.pl.

Szczególnie ważnym działem firmy jest produkcja medali odlewanych. Medale są z powodzeniem dostarczane na imprezy sportowe, biegowe oraz triathlonowe. Już w pierwszym roku produkcji zaufało nam ponad 250 klientów. W swoim portfolio mamy tak duże imprezy jak: Bydgoszcz Triathlon, PZU Festiwal Biegowy, Bieg Fiata, PZU Maraton Szczeciński i wiele innych...

Nasze medale cechuje przede wszystkim wysoka jakość, ale również atrakcyjna cena oraz kreatywne wzornictwo. Posiadamy własny dział projektowy, który tworzy indywidualne i satysfakcjonujące dla klienta projekty produktów.

Oprócz projektowania medali uczestniczymy również w imprezach sportowych naszych klientów. A wszystko po to, aby jak najlepiej poznać oczekiwania uczestników wydarzeń i odpowiedzieć na ich potrzeby. Pełne zadowolenie klienta to wyzwanie, które pracownicy Tryumf’u podejmują z pasją każdego dnia.


Magical Shoes (www.magicalshoes24.com)

Magical Shoes to marka obuwia minimalistycznego do biegania i chodzenia naturalnego. Obuwie jest produkowane w Małopolsce, z polskich i włoskich materiałów. Jako producent zadbaliśmy o niską wagę, elastyczność, cienką podeszwę i giętkość Magical Shoes. Te właściwości powalają na naturalną pracę stóp i imitują chodzenie boso. www.magicalshoes24.com


Dextro Energy (www.dextro.pl)

Tworząc sklep Biegamy.pro nieustannie towarzyszy nam radość, że możemy dostarczać biegaczom wysokiej jakości odżywki, odzież i akcesoria. Jesteśmy dumni, że produkty te mogą przyczynić się do poprawy ich osiągnięć i wyników sportowych. W naszej ofercie znajdziecie między innymi żele energetyczne:

Honey Stinger - zasilają w energię kolarzy, biegaczy, triathlonistów oraz drużyny sportowe. Odżywki dla tych, którzy czytają skład spożywanych produktów. W produktach Honey Stinger nie znajdziecie żadnych konserwantów ani sztucznych barwników.

Hüma - są doskonałym paliwem, stworzone tak, aby umożliwić Ci ukończenie każdego - także ekstremalnego - wyzwania. Możesz cieszyć się żelami Hüma bez obaw o nudności dzięki wysokiej zawartości wody i przede wszystkim składzie opartym na prawdziwym jedzeniu, nasionach Chia i przecierach owocowych.

Dextro Energy - od wielu lat jest kompetentnym ekspertem w dziedzinie utrzymywania optymalnych rezerw energii w dziedzinie sportu wyczynowego. Odżywki dla sportowców Dextro Energy dostarczają substancji odżywczych przed, podczas oraz po treningu lub zawodów, a także wspierają optymalną regenerację organizmu.


mobiCafé - coffee is coming (www.mobicafe.pl)

mobiCafé to mobilna kawiarnia napędzana energią pogodnych pasjonatów kawy, którą możesz spotkać na ulicach miast oraz różnego rodzaju wydarzeniach w całej Polsce. Oryginalne i intrygujące kawiarnie na kółkach wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt, a profesjonalni bariści mielą wyjątkowo świeże ziarna kawy i parzą aromatyczne espresso z rytualnością adekwatną do wartości jaką przypisujemy zarówno samym kawom, jak i sytuacjom delektowania się nimi.


Zdrovid 

Zdrovid- przyciągnie na swoje stoisko pasjonatów gotowania oraz zdrowego odżywiania. W swojej ofercie posiadamy zioła, mieszanki i przyprawy z całego świata, dodatkowo można u nas zakupić na stoisku czosnek polski podlaski. Zawsze chętnie doradzimy, opowiemy o swoich produktach, porozmawiamy. Stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem!


Mr. Gryz (www.mrgryz.pl)

Food Truck Mr.Gryz zadba o Państwa podniebienia przez trzy dni Festiwalu Biegowego w Krynicy - Zdrój! W naszej ofercie znajdą państwo półmetrowe zapiekanki z pieca, soczyste burgery ze 100% wołowiną, grube, mięsiste frytki belgijskie czy kapitalne nuggetsy! A to wszystko bez stania w kolejce! Smaczne i gorące dania wydajemy od razu do ręki. Przyjmujemy płatność kartą i gotówką ! Serdecznie ZAPRASZAMY!


Compressport  (www.compressport.pl

Szwajcarska jakość i doskonała precyzja wykonania uczyniły markę Compressport jedną z najchętniej wybieranych na świecie w dziedzinie kompresji sportowej. Firma dąży do tego, by zaspokoić potrzeby nie tylko biegaczy, ale także m.in. rowerzystów czy triathlonistów. Stopniowy ucisk zastosowany w kompresyjnych artykułach pozwala zawodnikowi na intensywny wysiłek oraz poprawia regenerację. Więcej na temat samej marki, bogatej oferty i działania produktów można znaleźć na stronie internetowej firmy.  


Squeezy (http://squeezy.com.pl)

 

Squeezy to pionier na rynku żeli energetycznych dla sportowców. Ponadtrzydziestoletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość produktów i najlepsze wsparcie. Artykuły takie jak żele, batony oraz napoje energetyczne są bogate w węglowodany złożone, a dodatkowo charakteryzują się 100% naturalnością i brakiem sztucznych składników. Więcej informacji na temat najmocniejszej marki na rynku suplementów, a także poszczególnych produktów można znaleźć na stronie internetowej firmy.


SPORT-OUTLET Marek Bieniak

Firma specjalizuje się w sprzedaży obuwia, odzieży i sprzętu sportowego typu OUTLET. Swoją ofertę kieruje do ludzi aktywnych, uprawiających amatorsko i zawodowo sporty takie jak: jogging, bieganie, piłka nożna, siatkówka, snowboard, narciarstwo, nordic walking, tenis, golf. "Naszym głównym założeniem od początku istnienia firmy było sprowadzanie i samodzielny wybór asortymentu bezpośrednio od zagranicznych dostawców. Dzięki dobrym kontaktom z dużymi hurtowniami europejskimi możemy często pochwalić się najniższymi cenami w kraju. Oferujemy produkty wyłącznie nowe i najwyższej jakości. Jesteśmy firmą solidną i rzetelną, zapewniamy sprawną i miłą obsługę".

Ofertę firmy stanowią takie marki jak: Asics, Asics Onitsuka Tiger, Mizuno, Keen, Umbro, Chervo, Le Coq Sportif, Mikasa, IceBug, Rohner, IXS, NITRO i wielu innych.


Himal Sport 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski znanych i cenionych marek outdoorowych włoskiej Scarpy (obuwie górskie, biegowe), włoskiego Grivela (sprzęt wspinaczkowy) oraz francuskich okularów przeciwsłonecznych Julbo.

www.himalsport.com.pl
www.scarpa.net
www.grivel.com
www.julbo.com


Rękodzieło Szydełkowe Bogusław Grzeszczak

Firma specjalizuje się w produkcji czapek, opasek, chust, kominów itd. od 20 lat. Produkty szyte są z polskich materiałów (Łódź). Bogusław Grzeszczak wystawia swoje produkty w trakcie Maratonów i Półmaratonów w Poznaniu, Krakowie, Warszawie a także w czasie Biegów narciarskich – nie tylko w Polsce (m.in. Bieg Piasta) ale również w Czechach, Słowacji i Niemczech. W tym roku Rękodzieło Szydełkowe po raz pierwszy zagości na EXPO Festiwalu Biegowego. Zapraszamy!


Eurobut 

Firma Eurobut  prowadzi sprzedaż specjalistycznej odzieży oraz obuwia biegowego oraz trailowego firm Nike, Asics.


EXZO (www.exzo.pl)

EXZO to młoda, polska marka bielizny męskiej. Marka powstała z myślą, by każdy mężczyzna mógł sobie pozwolić na odrobinę luksusu. Panowie polubili EXZO za najwyższą jakość produktów, kreatywne podejście do wszystkiego co robimy, a przede wszystkim za fakt, ze klient jest dla nas najważniejszy. Marka stała się rozpoznawalna dzięki pierwszym na świecie samoobsługowym automatom sprzedażowym do dystrybucji strojów sportowych oraz bielizny zmiennej. W siłowniach i centrach sportowych, w których zainstalowane są automaty EXZO niespakowanie na trening koszulki, spodenek czy skarpetek nie stanowi już problemu.


Fundacja Udaru Mózgu (www.fum.info.pl)

Fundacja Udaru Mózgu jest organizacją pozarządową, której głównym celem jest pomoc chorym po udarze, ich rodzinom i opiekunom. Naszą misją są wszelkie działania w zakresie zapobiegania, rozpoznawanie i leczenia chorych po udarze mózgu. Działalność Fundacji obejmuje również profilaktykę. Nasze publikacje na temat udaru, jego skutków i profilaktyki są cennym źródłem wiedzy dla ogółu społeczeństwa. Tworzymy kampanie społeczne mające na celu uświadomienie Polakom zagrożenia, które niesie ze sobą ta choroba, wykorzystując do tego nowoczesne środki masowego przekazu. 

Każdą osobę której pomagamy  traktujemy indywidualnie i  staramy się pomóc jej na każdym etapie jej choroby. Niesiemy bezpośrednią pomoc materialną i niematerialną chorym po udarze mózgu, ich rodziną oraz osobom z innymi schorzeniami neurologicznymi. 

Prowadzimy jedyną w Polsce infolinię dla chorych po udarze mózgu i ich opiekunów. Dzięki nieustannemu kontaktowi z pacjentami z całej Polski wiemy jak ważne jest wsparcie i pomoc dla osób po udarze. 

Więcej informacji na stronie www.fum.info.pl


Browar Piwoteka (www.facebook.com/BrowarPiwoteka/)

Browar Piwoteka - znamy się! to pierwsza łódzka inicjatywa piwowarska zajmująca się piwem rzemieślniczym. Kochamy bieganie i dobre piwo. Nasza drużyna „Biegiem po piwo” aktywnie staruje w biegach górskich w Polsce i zagranicą. Browaru Piwoteka szukajcie na stoisku w pobliżu Mety i w dobrych pubach i sklepach w całej Polsce, więcej info o browarze na www.piwoteka.pl

Do zobaczenia na Mecie!


Compex (https://sklepfitcast.pl/pol_m_Elektro-stymulatory-153.html)

COMPEX to innowacyjne produkty, które łącząc odkrycia z zakresu medycyny z nowoczesnymi technologiami, potrafią efektywnie poprawić wyniki każdego Sportowca. Elektrostymulatory COMPEX zapewniają nie tylko szybsze osiąganie wyznaczonych celów i bezpieczny trening, ale także pomagają zapobiegać powstawaniu zakwasów oraz wspomagają znacznie szybszą regenerację organizmu po wysiłku. Bracing COMPEX to nowa linia stabilizatorów dla osób aktywnych, którzy profilaktycznie troszczą się o stan swojego zdrowia. Innowacyjna technologia stabilizatorów Compex wspomaga osiąganie wysokich wyników i poprawia wydajność, skraca czas powrotu po kontuzji do dobrej formy. Fitcast Sp. z o.o. posiada 20-letnie doświadczenie w dystrybucji sprzętu światowej klasy marek. Firma stawia na jakość i innowacyjność, pomagając klientom wdrażać najnowocześniejsze rozwiązania w branży fitness. Fitcast to także profesjonalne doradztwo w wyposażaniu obiektów sportowych, niezawodny serwis i wsparcie marketingowe, pozwalające klientom firmy na zdobycie przewagi konkurencyjnej na rynku. https://pl-pl.facebook.com/FitcastSPzoo/


SPORT CENTER 

Firma SPORT_CENTER  jest autoryzowanym przedstawicielem iwentowym firm PowerBar i Ale, jesteśmy na wszystkich wielkich, jak i mniejszych imprezach biegowych , triathlonowych na terenie całej Polski Firma PowerBar jest jedną z najstarszych firm w dziedzinie odżywiania sportowego na Świecie przez co ma profesjonalna wiedzę oparta badaniami naukowymi, jak i pełna kontrola jakości laboratoryjnej co zapewnia perfekcyjne zbilansowanie odżywcze. W swojej ofercie posiada wiele całkowicie naturalnych produktów. ALE dynamiczna Polska firma zajmująca czołową pozycje w segmencie odżywiania w trakcie wysiłku sportowego jak i przed i po wysiłku. Pełna kontrola laboratoryjna zapewnia super przyswajalność. Żele ALE charakteryzują się tym ,że nie potrzeba ich popijać nadają się również dla diabetyków.  


ZDROWY PROJEKT 

Zdrowy Projekt – zajmujemy się produkcją zdrowej żywności, a w szczególności przygotowaniem posiłków dla osób aktywnych i ceniących zdrowy tryb życia. Są to gotowe do spożycia posiłki, bez dodatku chemii, cukrów, barwników czy konserwantów. Wszystko świeże lub przetwożone jedynie termicznie. Nasze produkty dostępne są na zawodach sportowych jak również w sklepach kilku sieci handlowych (szczegóły na naszej stronie www).

ZDROWY PROJEKT - Jedz zdrowo i czuj się świetnie !


SALCO & VICTORY ENDURANCE


Runspiration (www.runspiration.pl)

Biegacie razem? Świetnie! Razem jest raźniej. Uszyjemy dla Was ubrania biegowe z indywidualnym nadrukiem na całej ich powierzchni. Wytrzymałe, wygodne, nowoczesne i w całości wyprodukowane w Polsce. Nie może być lepiej! Tysiące zadowolonych Klientów z chęcią to potwierdzi (jak tylko wrócą z treningu).
Od biegaczy dla biegaczy. Tak jak powinno być. Aktywnego dnia!

Drużyna Runspiration


Zabiegani Dobrowolscy

Kamila i Emil Dobrowolscy - medaliści Mistrzostw Polski i trenerzy biegania. Pojawimy się na Festiwalu Biegowym nie tylko na trasie Życiowej Dziesiątki, ale również na Expo. Jeśli chcecie poznać naszą ofertę planów treningowych, treningów personalnych, albo poznać szczegóły obozu, który poprowadzimy w październiku lub po prostu pogadać i zaczerpnąć porady to wpadajcie na nasze stoisko. Zapraszamy na naszą stronę internetową, Facebooka i Instagrama. Do zobaczenia :)

Strony internetowe: www.zabieganidobrowolscy.pl / www.facebook.com/zabieganidobrowolscy


Sklepik Fundacji "Festiwal Biegów" 

Tu kupisz pamiątki festiwalowe – koszulki techniczne, koszulki Iron Run, spodenki, bluzy polarowe i z kapturem, wiatrówki, worki, medale, plecak, ręcznik, brelok, opaski, chusty wielofunkcyjne, bidony, kubki, pendrive’y, zawieszki, akcesoria do kibicowania, długopisy, magnesy, notesy i wiele innych. Tu zamówisz Kartę Biegacza uprawniającą do wielu zniżek w tym na biegu Festiwalu. Zapraszamy!


MIABABY

Polska marka stworzona przez młodą mamę, która postanowiła spełniać swoje marzenia. Jak każda mama chce dla swojego dziecka wszystkiego co najlepsze i to właśnie oferuje w sklepie MIABABY. Miejsce to powstało z myślą o rodzicach, którzy szukają dla swoich Maluszków produktów bezpiecznych i wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Takie właśnie produkty zawsze będą w ofercie MIABABY,  produkty, które sama kupuje dla swojej córeczki i które testujemy codziennie.


HiGeen.pl

HiGeen.pl-wszystko, co sportowcom do szczęścia jest niezbędne! Importer i dystrybutor najlepszych maści przedstartowych, o właść. rozgrzewających HARRAR i żeli chłodzących, przeciwbólowych i antyskurczowych BARRAD, kosmetyków na otarcia, soli mineralnych. Żele energetyczne, izotoniki, magnez, czapki, opaski, wkładki do butów, etui na telefony, pasy na numer oraz pasy i plecaki na wodę Camelbak. Nasze produkty używają tysiące profesjonalnych i amatorskich sportowców, osoby starsze i całe rodziny!


Gorce Ultra-Trail 

Gorce Ultra-Trail to wyjątkowy bieg ultra na terenie Gorców - jednego z najpiękniejszych pasm górskich w Polsce. Pięć dystansów: 102, 84, 48, 20 i 10 km, a wśród atrakcji szczyty: Lubań, Turbacz, Kudłoń i Gorc, piękne polany, długie grzbiety, solidne podbiegi i szybkie zbiegi oraz malownicza panorama Tatr. Trasa przebiega częściowo przez Gorczańskie Park Narodowy. Początkującym polecamy bieg Ochotnica Challenge (20 km), a wytrawnych ultrasów zapraszamy do walki o Puchar Gorca czyli do pokonania 102 km w czasie poniżej 10 g.  IV GUT odbędzie się 3-4.08.2018.


Ultra Janosik

Ultra Janosik - jeden z najpopularniejszych biegów górskich w Polsce, który organizowany przez Fundację NA RATUNEK.  Z roku na rok impreza zdobywa coraz większy prestiż, a dzięki pozytywnym opiniom w środowisku biegowym liczba uczestników stale rośnie. Ultra Janosika jest rozgrywany na pięciu trasach (10km, 30km, 55km, 75km, 110km) umiejscowionych na terenie Tatr Wysokich, Bielskich oraz Spisza. Trasa Legenda 110km rozgrywana jest w ramach Pucharu Polski w Skyrunningu. Zostań kumplem Janosika!!

Uvex

Uvex to topowa marka wiodąca prym na polskim rynku okularów sportowych, gogli oraz kasków rowerowych i narciarskich. Zaawansowane technologie, modny design, szeroka gama asortymentu skierowana zarówno do profesjonalnych sportowców, jak i amatorów. Uvex to najwyższa jakość gwarantowana niemieckim pochodzeniem produktów i marki. Uvex to też Team wspieranych przez markę sportowców – na Festiwalu reprezentować nas będzie nasza biegaczka ultra – Natalia Tomasiak.


Bieg Rzeźnika 

Bieg Rzeźnika jest towarzyskim rajdem miłośników biegania i Bieszczadów. Nasza historia sięga 2004 roku - kiedy to grupka 10 przyjaciół postanowiła zmierzyć się z blisko 80 kilometrowym bieszczadzkim szlakiem. Trasa wiodła czerwonym szlakiem z Komańczy przez Cisną, góry Jasło i Fereczata, Smerek oraz połoniny do Ustrzyków Górnych. Zwycięzcom pokonanie tej trasy zajęło  11 godzin i 24 minuty. Od 2016 roku trasa Biegu Rzeźnika została zmieniona. Meta znajduje się w Cisnej, a Połonina Wetlińska i Caryńska odpadły na rzecz Rabiej Skały, pasma granicznego i połonin Hyrlatej. Limit czasu wynosi 16 godzin. W roku 2018 spotkaliśmy się po raz piętnasty, już w ramach IV Festiwalu Biegu Rzeźnika! Zapraszamy w roku 2019 na V Festiwalu Biegu Rzeźnika. Jak zwykle czeka na Was prawdziwie rzeźnickie wyzwanie. www.biegrzeznika.pl


Polski Związek Lekkiej Atletyki Masters

Organizator 8. Halowych Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce Masters, które odbędą się w Toruniu w dniach 24-30 marca 2019. Kilka tysięcy sportowców w wieku 35-105 lat z całego świata będzie walczyć o medale. Wśród licznych konkurencji będzie półmaraton oraz bieg na 10 km i bieg przełajowy na 8 km. Jeśli w marcu przyszłego roku będziesz miał ukończone 35 lat przyjedź i zmierz się z najlepszymi.


Mobilna Strefa Regeneracji

To miejsce gdzie odzyskasz moc, skrócisz czas powrotu mięśni do pełnej sprawności. Korzystają z niej już zawodowcy niemal we wszystkich dyscyplinach sportu w Polsce. Recovery Pump, iCool Sport– te dwa urządzenia to główne składowe projektu, który zapewnia sportowcom jedyną tak kompleksową i mobilną odnowę biologiczną. Niezwykle istotnym elementem Strefy Regeneracji jest również system basenów chłodzących iCool Sport. iCoolSport jest obecny na największych imprezach sportowych. Z basenów korzystali już m.in. uczestnicy Letnich Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich w Pekinie, Londynie, a także kolarze Tour de France, zawodnicy podczas Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce, wioślarze na Pucharze Świata oraz ponad 180 innych federacji sportu na całym świecie. Więcej na: strefaregeneracji.pl


AdRunaLine

To marka odzieżowa dla biegaczy. Jej twórcy inspirowani działaniem hormonu adrenaliny, który pozwala osiągać rekordy życiowe wszystkim sportowcom, tworzą ubrania najwyższej jakości. Rzeczy dedykowane pasjonatom biegania, fascynatom sportowym, którzy utożsamiają się z hasłem: Personal Best. Do dyspozycji są trzy lifestylowe linie odzieżowe: Strach, Walka i Ucieczka. Całość dopełnia kolekcja techniczna, dopracowana z dbałością o każdy szczegół, jakość i komfort biegaczy. Jeśli bieganie to Twoje drugie oblicze, to AdRunaLine jest Twoim narzędziem w zdobywaniu kolejnych sukcesów biegowych.


... i inne...