Artykuły


Małgorzata Roszkowska-Kazała


Z zamiłowania: blogerka i biegaczka-amatorka, z wykształcenia: polonistka i filozofka, z kilkunastoletniego doświadczenia zawodowego: zaprawiony w bojach filmowiec, któremu plany zdjęciowe z gatunku ekstremalnych nie są obce, obecnie: od ponad roku w burzliwym związku ze "sprzedażą detaliczną". 

Biegam od... odkąd zainspirował mnie starszy brat: http://signovum.pl/zainspirowana/

Biegam, bo... bo to nieustające źródło inspiracji, najlepszy sposób, żeby znaleźć równowagę między ciałem a duchem, oderwać się od codzienności i porozmawiać - z samą sobą lub z równie interesującymi ludźmi :)

Moje rekordy życiowe... Obecne - mam nadzieję - wkrótce staną się przeszłością, a przyszłe - jeszcze nie istnieją. Naprawdę nie ma o czym mówić.

Motto życiowe - brak. Jestem totalną przeciwniczką wszelkich sentencji, złotych myśli, prawd o charakterze ogólnym i przekonania, że istnieje jakaś jedyna niepodważalna recepta na życie. To, co sprawdza się w moim przypadku, nie musi się sprawdzić u innych. To, co sprawdza się dziś, niekoniecznie sprawdzi się jutro.

Festiwal Biegowy to: możliwość trzydniowego biegania w najbardziej doborowym towarzystwie oraz szansa na posiadanie tytułu Ambasadora bez konieczności robienia kursu dyplomacji ;)