Najszybsza Rodzina 10. TAURON Festiwalu Biegowego – rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń! [REJESTRACJA]


Opublikowane w czw., 22/08/2019 - 15:11

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do klasyfikacji „Najszybsza Rodzina 10. TAURON Festiwalu Biegowego”. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody finansowe.

Do rywalizacji zapraszamy 3-osobowe rodziny złożone z dwojga rodziców i dziecka lub rodzica i dwójki dzieci. Każda osoba reprezentuje swoją rodzinę na jednym z dystansów: Bieg na 1 km, Życiowa Dziesiątka i Półmaraton. Jedyne ograniczenie dotyczy biegu na 1 km, w którym musi wystartować osoba niepełnoletnia (która jednocześnie ukończyła 13 lat). Dolne granice wieku upoważniającego do startu w Życiowej Dziesiątce i Półmaratonie to odpowiednio 16 i 18 lat.

Do końcowego wyniku rodziny liczy się suma uzyskanych czasów netto (od przekroczenia linii startu do przecięcia linii mety danego biegu). Do sklasyfikowania rodziny niezbędne jest ukończenie rywalizacji przez wszystkich członków rodziny w wyznaczonych dla danej konkurencji limitach czasowych (1 km - 10', 10 km - 1h30', półmaraton - 4h50').

Wypełniając zgłoszenie rodziny do klasyfikacji należy podać nazwę rodziny a także imiona, nazwiska, daty urodzenia oraz NUMERY STARTOWE wszystkich członków rodziny (można je znaleźć TUTAJ). Wcześniej oczywiście trzeba się zarejestrować i wnieść opłatę startową do poszczególnych biegów. Nie można zgłosić drużyny, której członkowie nie dopełnili formalności startowych w 10. TAURON Festiwalu Biegowym.

Udział w klasyfikacji „Najszybsza rodzina 10. TAURON Festiwalu Biegowego” nie pociąga za sobą dodatkowych opłat.

Pięć najlepszych rodzin uhonorujemy nagrodami finansowymi (jedna nagroda dla całej rodziny):

  1. miejsce - 1500 zł
  2. miejsce - 1200 zł
  3. miejsce - 900 zł
  4. miejsce - 600 zł
  5. miejsce - 300 zł

Zgłoszenia do rywalizacji będziemy przyjmowali także w biurze zawodów 10. TAURON Festiwalu Biegowego do rozpoczęcia pierwszej z konkurencji klasyfikacji – Życiowej Dziesiątki (ostatnie numery startowe tego biegu wydamy 7 września o godz. 10:20).

Szczegółowy regulamin klasyfikacji: TUTAJ

Wyniki klasyfikacji podamy w tygodniu po 10. TAURON Festiwalu Biegowym i skontaktujemy się z rodzinami, które zdobędą nagrody.

Zapraszamy!

Fundacja „Festiwal Biegów”


Zadanie publiczne dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce