"Nuda, malkontentctwo i pesymizm - precz!" Magdalena Replińska, nowa Ambasadorka FB


Opublikowane w wt., 12/02/2019 - 15:27

W roku 2019 barwy Festiwalu Biegów reprezentuje ponad 40 nowych miłośników biegania i aktywności fizycznej! Grono Ambasadorów FB powiększyło się w ten sposób do 180 osób.

Abyście ich lepiej poznali, prezentujemy Wam sylwetki nowych Ambasadorów. Dziś jest z nami Magdalena Replińska.

Magda to aktywna, pozytywnie zakręcona osoba. Kocha życie i ludzi, dlatego ceni sobie każdą chwilę spędzoną w fajnym towarzystwie. – Nie lubię nudy, malkontentów i pesymistów! – głosi.

Biegam od końca 2014 roku. Bieganie to dla niej relaks, wolność oraz… – Totalne oderwanie od pracy i trosk dnia codziennego. Jest też przepustką do poznawania cudownych ludzi, biletem do fantastycznych przygód, zwiedzania Polski i świata – opowiada.

Magdalena w zasadzie nie przywiązuje wagi do uzyskiwanych w biegach czasów. Jedyne wyniki, które pamięta, to rekord życiowy w maratonie 3:58 w Poznaniu, rezultat na 1/2 triathlonu 6:13 oraz… czas na 5 km w parkrunie 22:56. – Wyznaję zasadę, że mam czas na bieganie, a nie bieganie na czas – tłumaczy swoje podejście.

„Bieganie to czas, kiedy negatywne emocje znikają, a w ich miejsce pojawia się szczęście” – takie słowa wybrała sobie za motto nasza nowa Ambasadorka.

Festiwal Biegowy jest – zdaniem Magdy – obowiązkową pozycją w kalendarzu każdego biegacza. – To weekend w pięknych okolicznościach przyrody, w towarzystwie ludzi "zakręconych" tak samo jak my. Impreza w Krynicy to bogata oferta biegowa dla każdego, i wymagającego - bo znajdzie naprawdę mocne wyzwania, i tego, któremu zależy na krótkich dystansach. Festiwal ma też ofertę dla rodzin, a co najważniejsze – także biegi dla dzieci! Festiwal to 3 dni fajnie spędzonego czasu, Krynica zamienia się wtedy w biegową stolicę, bo najlepsi biegacze ściągają właśnie tam! – recenzuje krynickie święto nowa Ambasadorka Festiwalu Biegów.

Fundacja Festiwal Biegów


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce