[OFERTA PRACY] Warszawa: Dziennikarz biegowy poszukiwany

Opublikowane w pon., 22/09/2014 - 15:19

Fundacja Instytut Studiów Wschodnich

W związku z rozwojem PZU Festiwalu Biegowego,

organizator imprezy i inicjator projektów jej towarzyszących

poszukuje osoby na stanowisko :

Dziennikarka / Dziennikarz portalu internetowego www.FestiwalBiegow.pl

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: Redaktor FB

Opis stanowiska:

  • Pisanie artykułów dotyczacych tematyki biegowej (imprezy, trening, zdrowie),
  • Obsługa reporterska imprez biegowych (w tym fotografowanie i wideofilmowanie),
  • Korekta i publikacja tekstów poprzez system CMS,
  • Współpraca z redaktorami zewnętrznymi, nadzór nad harmonogramem publikacji,
  • Współpraca z biurem organizacyjnym PZU Festiwalu Biegowego w zakresie obsługi medialnej i promocji imprezy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Lekkie pióro,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne,
  • Podstawowa znajomość obróbki materiałów fotograficznych i filmowych,
  • Samodzielność, ale też umiejętnośc współpracy w zespole, sumienność, dokładność,
  • Dyspozycyjność, także w weekendy,
  • Znajomość internetu i mediów społecznościowych, w szczególności w obszarze sportu i biegów,
  • Osoba niezwiązana stosunkiem pracy z inną redakcją / firmą.

Oferujemy:

  • Stałą pracę w bardzo dobrej atmosferze,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość samorozwoju.

CV, list motywacyjny oraz próbkę talentu dziennikarskiego prosimy przesyłać na adres: praca@isw.org.pl do dnia 30 września 2014 r. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Polecamy również:

Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce