Opinie po 8. PKO Festiwalu Biegowym - NAGRODY


Dziękujemy za wszystkie opinie i propozycje zmian w kolejnej edycji naszej imprezy. Zebraliśmy kilkadziesiąt głosów, z których wyłoniliśmy te najczęściej się powtarzające i te - Waszym i naszym zdaniem - najważniejsze sprawy dotyczące funkcjonowania imprezy w Krynicy. Te, które decydują o jakości imprezy i Waszym komforcie w Krynicy.

Część już wdrożyliśmy do realizacji - np. uruchomienie dodatkowych kategorii wiekowych i nagród finansowych, usprawnienie funkcjonowania Biura Zawodów czy poszczególnych konkurencji, poszerzenie punktów serwisowych o dodatkowe napoje... TUTAJ przeczytacie co planujemy na 2018 r. 

Zgodnie z zapowiedzią, uhonorujemy autorów najszerszych, najciekawszych i najbardziej wartościowych opinii. Nagrody finansowe otrzymają:

  • Pan Dariusz Łasek - 500 zł
  • Pan Michał Sułkowski - 400 zł
  • Pan Łukasz Fuglewicz - 300 zł
  • Pan Mirosław Prędki  - 200 zł

Jeszce raz dziękujemy za przesłane opinie. Cieszymy się, że chcecie wracać do Krynicy i razem z nami usprawniać logistykę imprezy, podnosić jej atrakcyjność. 

9. Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego wystartuje 7 września. Lista starowa imprezy to już ponad 3,3 tys. osób - dziękujemy za zaufanie!

Fundacja "Festiwal Biegów"

Polecamy również:


Podziel się: