"Pomagamy Durś" - wspieramy!


Za nami 1. Charytatywny Bieg „Pomagamy Durś” w Piekarach Śląskich, zorganizowany przez nowopowstałą grupę biegową - Stowarzyszenie „Lecymy Durś”, przy współpracy z miejskimi podmiotami i sponsorami. Imprezy ważnej i potrzebnej. 

Celem imprezy była pomoc i integracja z podopiecznymi Warsztatów Terapii Zajęciowej. Pieniądze zebrane z pakietów startowych zostaną przekazane na wyposażenia mieszkań tych osób. Sami podopieczni Warsztatów pięknie podziękowali za wsparcie, wykonując ręcznie pamiątkowe medale dla zawodników.

Z uwagi na Tydzień Papieski, impreza została połączona z Biegiem Papieskim, pięknie nawiązując do celu imprezy. 

I my, Fundacja Festiwal Biegów pozostawiliśmy w Piekarach swój ślad. Spikerem na imprezie był człowiek, którego doskonale znacie z biegów w Krynicy. Zenon Nowakowski bezinteresowanie przyłączył się do wydarzenia, a nasza festiwalowa koszulka z identyfikatorem "SPIKER Festiwal Biegowy" została przekazane na aukcje, wspierającą charytatywny cel imprezy. Na aukcję trafiło też wiele innych koszulek naszego spikera, za co serdecznie mu dziękujemy.  

Naszą relację z Piekar Śląskich znajdziecie TUTAJ. Organizatorom „Pomagamy Durś” gratulujemy pomysłu i jego realizacji, już teraz zapraszamy Was na przyszłoroczną edycję imprezy. My tam będziemy na pewno!

Fundacja "Festiwal Biegów"

Polecamy również:


Podziel się: