Program Festiwalu Biegowego

Program Festiwalu Biegowego Krynica-Muszyna 6-8 września 2013

piątek (06 Wrzesień)
Godzina
14:00 do 16:00 Bieg Małopolski
16:10 do 16:50 Bieg Małopolski - finały (4 biegi)
17:00 do 17:15 Bieg Przebierańców
17:00 Odprawa dla startujących w Iron Run (sala Forum Sport, Zdrowie, Pieniądze)
17:15 Ceremonia wręczenia nagród (Bieg Małopolski, Bieg Przebierańców)
17:30 do 18:55 Eliminacje Krynickiej Mili
19:00 do 19:20 Iron Run - Krynicka Mila - 2 serie
19:30 do 21:00 Odprawa Ultramaratończyków (trybuna główna Hali MOSiR)
19:30 do 19:50 Sztafeta Deptaka 4 x 1mila
20:10 Ceremonia wręczenia nagród (Sztafeta Deptaka)
20:30 Koncert cz. I
20:45 Finały Krynickiej Mili
21:00 Koncert cz. II
22:30 Bieg Nocny - dystans 7 km
22:35 Ceremonia wręczenia nagród (Krynicka Mila)
23:15 Ceremonia wręczenia nagród (Bieg Nocny)
14:00 do 22:00 Targi (Dom Forum)
14:00 do 22:00 Rejestracja w Biurze Zawodów (Dom Forum)
sobota (07 Wrzesień)
Godzina
4:00 Bieg 7 Dolin - Ultramaraton - 100 km
4:10 Bieg na dystansie 66 km - meta Piwniczna
4:20 Bieg na dystansie 36 km - meta Rytro
8:00 do 9:00 II Górskie Mistrzostwa Polski w Nordic Walking
9:15 I seria Bieg na Górę Parkową
9:30 do 10:00 Przemarsz Nordic Walking dla osób po zawale serca - dystans 1 mila
9:45 Ceremonia wręczenia nagród (MP w Nordic Walking)
10:15 II seria Bieg na Górę Parkową
10:35 Bieg na Górę Parkową (w ramach Małopolskich Biegów Górskich)
10:40 Bieg Kobiet - 6 serii
12:00 Życiowa Dziesiątka TAURONA
12:30 Ceremonia wręczenia nagród (Biegi na Górę Parkową, Bieg Kobiet)
14:00 Ceremonia wręczenia nagród w Muszynie (Życiowa Dziesiątka TAURONA)
15:00 MTB o Puchar Góry Parkowej
18:00 do 20:00 Szybka Trójka - bieg na 3km - 6 serii
19:15 Pasta Party dla maratończyków i ultramaratończyków - Nowy Dom Forum
19:30 Odprawa uczestników Festiwalu Sztafet Maratońskich
19:30 Ceremonia wręczenia nagród (MTB)
20:00 Ceremonia wręczenia nagród (B7D, Szybka Trójka, losowanie samochodu)
7:00 do 21:00 Biuro Zawodów
7:00 do 21:00 Targi
21:00 Wielki Koncert Budki Suflera
niedziela (08 Wrzesień)
Godzina
8:30 Koral Maraton
8:40 Sztafeta Maratońska
8:45 do 9:15 Iron Run (start maratonu)
9:30 Biegi Deptaka dla dzieci
13:30 Ceremonia wręczenia nagród (Biegi Deptaka)
14:00 Bieg na 1km
16:00 Ceremonia wręczenia nagród (Koral Maraton, Iron Run, Najszybsza Rodzina, Najszybsza Firma, Liga FB, Bieg na 1km, losowanie samochodu)
7:00 do 17:00 Targi
7:00 do 17:00 Biuro Zawodów