„Przywieź drużynę – dostaniesz na benzynę”: Wyższe bony, oferta dla klubów i grup biegowych


Opublikowane w czw., 03/04/2014 - 12:47

Rozszerzamy naszą dotychczasową promocję o „rodziny biegowe”, czyli kluby, drużyny i grupy biegowe. Teraz chcemy zachęcić do udziału w  Festiwalu nie tylko tradycyjne rodziny ale także tych, którzy razem przeżywają radość pokonywania kolejnych kilometrów. Mamy dla was bony na benzynę wartości 200 złotych! Dotychczas zgłoszono rodziny otrzymają też bony wartości 200 zł – czyli o 50 złotych więcej niż wcześniej obiecaliśmy.

Promocja „Przywieź drużynę – dostaniesz na benzynę” (to jej nowa nazwa) potrwa  do wyczerpania puli nagród, lub do 30 kwietnia.

W promocji mogą wziąć udział:

- rodziny liczące co najmniej 4 członków, którzy zapisali się już na Festiwal Biegowy lub zrobią to w okresie trwania promocji, i zgłoszą ten fakt do biura organizacyjnego Festiwalu poprzez  formularz

- drużyny biegowe czyli przedstawiciele jednego klubu biegowego liczące co najmniej 4 członków, którzy zapisali się już na Festiwal Biegowy lub zrobią to w okresie trwania promocji, i zgłoszą ten fakt do biura organizacyjnego Festiwalu poprzez  formularz

Zapraszamy do wypełnienia formularza:

„Przywieź Rodzinę – dostaniesz na benzynę”: Czekamy na zgłoszenia

Członkowie rodzin i przedstawiciele klubów i grup biegowych, którzy dopiero zapiszą się na Festiwal powinni w terminie 7 dni od przesłania zgłoszenia uregulować opłaty związane z uczestnictwem w festiwalowych biegach (opłaty rejestracyjne i startowe, zgodnie z wybranymi konkurencjami).

Warunkiem koniecznym do udziału w promocji jest uczestnictwo co najmniej 2 członków rodziny lub klubu w biegach, w których obowiązuje opłata startowa (przykładowo – tata wystartuje w Biegu 7 Dolin, mama w Koral Maratonie, a dwoje dzieci w Biegach Deptaka) oraz nie skorzystanie przez członka rodziny lub klubu  z wcześniejszej promocji pn. „2 noclegi za 70 zł”.

Pierwszych 110 rodzin lub reprezentacji klubów / grup biegowych zgłoszonych do promocji, które dopełnią formalności zawianych z udziałem w Festiwalu, otrzyma bon paliwowy o wartości 200 zł. Wszystkie zgłoszenia będą weryfikowane na bieżąco.

Bony będzie można odebrać w biurze organizacyjnym Festiwalu w Krynicy-Zdrój. W zgłoszeniu należy wskazać osobę upoważnioną do odbioru bonu. Bony nieodebrane przepadają.

Lista rodzin i reprezentacji klubów, które otrzymają bony, zostanie opublikowana na naszych stronach do 14 dni od zakończenia przyjmowania zgłoszeń.

Szczegółowy regulamin promocji jest dostępny TUTAJ.

WYJAŚNIENIE

Odpowiadając na pytania i wątpliwości wyjaśniamy, że proponując tę promocję chcieliśmy pomóc w dotarciu do Krynicy-Zdrój wszystkim biegającym rodzinom bez względu na stopień pokrewieństwa jak i związki prawne. Myśleliśmy zarówno o małżeństwach z dziećmi, wnukami, rodzicami, stryjkami, stryjenkami, wujkami, kuzynkami i kuzynami,  szwagrami, zięciami, teściami… słowem także o dalszych koligacjach rodzinnych.

Zapraszamy także tych którzy tworzą „podstawową komórkę społeczną” i są szczęśliwi bez urzędowych regulacji. Liczy się dla nas przede wszystkim Wasza satysfakcja z możliwości pobiegnięcia razem i promocji tej formy aktywnego wypoczynku.

Dlatego jeśli możecie namówić swoich bliższych i dalszych krewnych do założenia dobrego obuwia i podjęcia tego przyjemnego wysiłku – to korzystajcie z naszej promocji i przyjeżdżajcie do Krynicy.

Rozszerzamy naszą promocję także o „kluby, drużyny i grupy biegowe, licżace co najmniej 4 członków. Jeśli biegacie razem – razem przyjedźcie na Festiwal Biegowy.

Spotykamy się 5 września w Krynicy-Zdrój.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce