Rejestracja na Festiwal Biegowy 2013 otwarta


Opublikowane w śr., 10/10/2012 - 15:53

Ruszyła rejestracja na IV Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdroju, który odbędzie się w dniach od 6 do 8 września w 2013 roku, czyli tradycyjnie od piątku do niedzieli.

W celu rejestracji należy wypełnić formularz: www.festiwalbiegowy.pl/rejestracja

 

Uwaga! Na tych którzy zarejestrują się w 2012 roku czekają atrakcyjne promocje!

Tylko do końca roku obowiązują najniższe opłaty startowe ? na Koral Maraton  stawka wynosi jedynie 30 zł, w biegu Życiowa Dycha 20 zł, a w Biegu 7 dolin, czyli ultra maratonie 100 km po szlakach Beskidu Sądeckiego - jedynie 75zł. Warto zapisać się już dziś ponieważ od 1 stycznia 2013 roku opłaty startowe wzrosną.

Na biegaczy, którzy zarejestrują się do końca roku czeka także  Promocja ?Dwa noclegi w cenie jednego?  - każdy kto będzie chciał zarezerwować sobie nocleg za pośrednictwem organizatora Festiwalu zapłaci tylko 60 zł za dwa noclegi w pokojach wieloosobowych w krynickich pensjonatach.  Promocja dotyczy noclegów z 6 na 7 i z 7 na 8 września 2013 r.

Ponadto od początku rejestracji uruchamiamy promocje: ?Grupowy Pakiet Startowy? i ?Zapłać za jaden wystartuj w kilku biegach.?

Grupowy pakiet startowy - specjalna oferta dla zorganizowanych, 4-osobowych grup biegaczy. Chcąc skorzystać z oferty należy przesłać  na adres festiwalbiegowy@isw.org.pl listę czterech osób, które chcą uczestniczyć w Festiwalu Biegowym 2012. Opłata grupowa wynosi do 31 grudnia 2012  tylko 60 zł. Od 1 stycznia 2013 opłata będzie wynosić 120 zl. Każdy z członków takiej grupy biegowej może wystartować w dowolnych, wybranych przez siebie biegach (oprócz Biegu 7 dolin).

Zapłać za jeden wystartuj w kilku biegach - jeśli chcesz wystartować w kilku biegach opłać tylko najwyższe wpisowe, a w pozostałych biegach będziesz mógł uczestniczyć gratis. 

 

Polecamy również:


Podziel się: