Rejestracja na Festiwal Biegowy 2014: Oblicz swoje wpisowe


Opublikowane w śr., 16/10/2013 - 15:02

Mimo że od otwarcia zapisów na V Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego (5-7 września 2014) minęło ledwie kilkadziesiąt godzin, lista startowa krynickiej imprezy wypełniła się już blisko 200 nazwiskami. Cieszymy się, że znów chcecie biegać z nami w Krynicy-Zdrój! Zachęcamy kolejne osoby do rejestracji.

Aby zapisać się na Festiwal wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie głównej naszego portalu pod przyciskiem "Rejestracja". 

W formularzu należy wypełnić wymagane pola teleadresowe oraz zaznaczyć wybrane konkurencje. Koszt wpisowego do konkurencji widnieje obok wybranej pozycji. Promocyjne stawki obowiązują do 31 grudnia 2013 r. oraz do 30 czerwca 2014 r.

Do dyspozycji biegaczy jest zniżkowy pakiet grupowy (dla rodzin i osób niespokrewnionych). Do zniżki na wpisowe uprawnia także Karta Biegacza. Z kolei specjalne kupony z kodem na 50-procentowy rabat na wpisowe do wybranych konkurencji można zdobyć na stoiskach Festiwalu podczas wybranych imprez Ligi Festiwalu Biegowego.    

Od tego roku każdy uczestnik Festiwalu Biegowego ponosi koszty opłaty rejestracyjnej w wysokości 10 zł. Opłata uprawnia do startu w każdym biegu festiwalowym na dystansie do 2km. Uczestnicy pozostałych konkurencji zobowiązani są uiścić również opłatę startową.

Oto przykład, jak wyliczyć koszt udziału w imprezie:

W Festiwalu chce wziąć udział 5-osobowa rodzina: babcia, mama, tata, syn i córka. Babcia chce wziąć udział w Górskich Mistrzostwach Polski w Nordic Walking, mama chce wystartować w Biegu Kobiet, tata w Koral Maratonie, syn w Biegu 7 Dolin na dystansie 100km, a córka w Biegach Deptaka. Cała rodzina zapłaci więc:

Opłata startowa:
5 osób x 10 zł = 50 zł

Wpisowe:  
Marsz nordic walking – 10 zł
Bieg Kobiet – 0 zł
Koral Maraton – 40 zł
Bieg 7 Dolin – 90 zł
Biegi Deptaka – 0 zł 

… co razem daje łączny koszt 190 zł. 

Rodzina może też rozważyć opcję pakietu grupowego na start w Festiwalu. W tym wypadku nie będzie to jednak korzystne, gdyż pakiet nie dotyczy rywalizacji Iron Run, Biegu 7 Dolin (w którym chce wystartować syn) oraz biegów na 36 i 66 km. Koszt startu 4 osób wyniesie bowiem 160 zł, syn z kolei będzie musiał pokryć we własnym zakresie koszt opłaty rejestracyjnej do ultramaratonu - 10 zł, oraz wpisowego do tej konkurencji - 90 zł. Rodzina zapłaciłaby więc 260 zł.   

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce