Rejestruj się, biegnij... wygrywaj!

Opublikowane w śr., 31/08/2011 - 00:00

Wakacyjna Promocja Festiwalu Biegowego - 20 zwycięzców!

W  środę ostatnim zwycięzca w Wakacyjnej Promocji został Roman Zając z Tarnowa, który wygrał  kijki do Nordic Walking. We wtorek Paulina Kieta z Nowego Targu wylosowała zestaw kosmetyków dla kobiet.  W poniedziałek ostatni tydzień wakacyjnej promocji rozpoczął Michał Rosiński z Chełmna , który wygrał pakiet startowy Biegnij Warszawo! W piątek 26 sierpnia vouchery New Balance wartości 200 zł wygrała Ewa Stępień z Brzeska.

W ramach Wakacyjnej Promocji  od 3 do 31 sierpnia codziennie wśród  wszystkich  biegaczy zarejestrowanych w sierpniu  losujemy bardzo atrakcyjne nagrody. W poniedziałki - pakiety startowe „Biegnij Warszawo", we wtorki  - zestawy kosmetyków dla kobiet, w środę - kijki do Nordic Walking, w czwartki  - książki wydawnictwa Pascal i RM, w piątki  - vouchery New Balance o wartości 200 zł.  Do każdej nagrody będzie dodawany kosz wędlin firmy KONSPOL, które w ubiegłym roku cieszyły się dużą popularnością. Wyniki losowania będziemy podawać codziennie na naszej stronie o godz. 15.00. Wszyscy laureaci Wakacyjnej promocji otrzymają także kosze wędlin Konspolu.Warunkiem otrzymania nagrody jest ukończenie jednego z biegów Festiwalu Biegowego. Nagrody będą wręczane na uroczystej gali w niedzielę, 11 września  w Krynicy-Zdrój.

Warto podkreślić, że pula nagród Festiwalu wrosła już do 350 000 złotych i należy do największych wśród  imprez biegowych rozgrywanych w Polsce.  Festiwal należy do najszybciej rozwijających się wydarzeń sportowych w naszym kraju - do końca lipca udział w nim zgłosiło ponad 2550 osób co stanowi ponad 100% wzrost liczby zawodników w porównaniu z rokiem ubiegłym.  Oprócz wielu dystansów, zawodnicy mogą uczestniczyć w konkursach na „Najszybszą rodzinę w Polsce" oraz „Najszybszą firmę w Polsce". Po biegu mogą odwiedzić targi sprzętu sportowego Sport&Fun  oraz w trakcie Forum „Sport-Zdrowie-Pieniądze" spotkać się z gwiazdami polskiego sportu, takimi jak Irena Szewińska, Małgorzata Sobańska, Michał Bartoszak, Grzegorz Sudoł czy  Jerzy Skarżyński.