Rowerowy Festiwal Biegowy: MTB o Puchar Góry Parkowej [ZDJĘCIA]


Opublikowane w wt., 17/09/2013 - 12:33

Blisko 50 śmiałków zgromadziła premierowa odsłona Pucharu Góry Parkowej MTB – jednej z konkurencji towarzyszących IV Festiwalowi Biegowemu Forum Ekonomicznego  w Krynicy.

Konkurencja rozgrywana w formacie Cross Country odbyła się drugiego dnia Festiwalu. Panie rywalizowały na dystansie 13 km (dwa okrążenia), panowie zaś na 20 km (trzy okrążenia).

– Trasa była bardzo fajna,  ale też dosyć trudna technicznie.  Mięśnie jeszcze mi się trzęsą ze zmęczenia, ale  całą trasę dało się przejechać  i nie trzeba było schodzić z roweru – oceniła na mecie zwyciężczyni Anna Skalniak z Rzeszowa.

Wśród mężczyzn zwyciężył inny gość z Podkarpacia Tomasz Biesiadecki z Nowej Dęby. – To znakomity pomysł by włączyć rowery górskie do programu Festiwalu – gratulował na mecie organizatorom.

Obserwacja p. Tomasza była niezwykle trafna. Zawody okazały się bowiem tak dużą atrakcją, że kilka osób zdecydowało się wziąć w nich udział, nawet bez numeru startowego. Wiele wskazuje więc na to, że konkurencja powróci także w przyszłorocznej odsłonie Festiwalu.

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce