Stanowcze NIE dla „koników” w Grodzisku Wielkopolskim!


Opublikowane w wt., 06/03/2018 - 10:03

Koniec kupczenia pakietami na 12. Hunters Grodziskiego Półmaratonu „Słowaka”.

Organizatorzy zmienili system przepisywania numerów startowych. „Nie przewidujemy możliwości zamiany pakietu startowego bezpośrednio pomiędzy zawodnikami” - informują.

„Zawodnicy, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli uczestniczyć w biegu, mogą w terminie do 18 maja 2018 r. do godz. 12:00 zrezygnować z udziału w biegu. Fakt ten należy zgłosić organizatorowi na adres: zwroty@polmaratongrodzisk.pl na formularzu (link). Zwroty opłaty startowej nastąpią po 20 maja. Zwolnione w ten sposób miejsca startowe zostaną udostępnione chętnym do uczestnictwa w naszym biegu w drodze dodatkowych zapisów, które rozpoczniemy 20 maja 2018 r. o godz. 12.00.” - objaśniają pakietową procedurę.

Przypomnijmy, 2800 pakietów startowych na tegoroczną edycję biegu rozeszły się w rekordowym tempie 2 godzin. Już chwilę po zakończeniu rejestracji były dostępne w drugim obiegu. Ceny dochodziły nawet do 250 zł. Nominalna cena pakietu to 80 zł.

12. Hunters Grodziski Półmaratonu „Słowaka” odbędzie się 10 czerwca. Start i meta znajdują się na Starym Rynku. Trasa składa się z dwóch pętli. Biuro zawodów zlokalizowane jest w Grodziskiej Hali Sportowej przy ul. Żwirki i Wigury 2A. W zeszłym roku na mecie zameldowało się 2 684 osób.

Impreza zaliczana jest do Ligi Festiwalu Biegów w klasyfikacji „Najlepszy Maratończyk”. Finał zmagań odbędzie się w dniach 7-9 września podczas 9. Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju.

red.


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce