Targi EXPO 11. TAURON Festiwalu Biegowego 2020. ZAPRASZAMY WYSTAWCÓW!


Opublikowane w wt., 18/02/2020 - 21:51

Targi EXPO podczas TAURON Festiwalu Biegowego to najlepszy sposób, by dotrzeć ze swymi produktami i usługami do tysięcy biegaczy, ich rodzin i przyjaciół. To idealny moment na zaprezentowanie premierowej kolekcji, pokazanie nowych pomysłów, ale także wyprzedaż ostatnich sztuk w promocyjnych cenach.

Wystawcy, którzy corocznie wypełniają ogromną halę EXPO przy Nowym Domu Zdrojowym w Krynicy-Zdroju wyrabiają często w ciągu 3 festiwalowych dni nawet kilkutygodniowe obroty!

10. TAURON Festiwal Biegowy: oblegane EXPO

W ubiegłym roku, podczas jubileuszowego, 10. TAURON Festiwalu Biegowego, z takiej okazji skorzystało 150 firm!  

Tak będzie i w tym roku, podczas 11. TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju. Zapraszamy w dniach 11-13 września 2020 roku, targi EXPO rozpoczną się w piątek 11.09 o godzinie 13, a zakończą w niedzielę o 17, wraz z zamknięciem festiwalowego miasteczka na deptaku. 

Na stoiska wystawowe przeznaczamy około 1400 mkw powierzchni w nowoczesnych halach namiotowych i na zewnątrz przy Nowym Domu Zdrojowym. To sam początek krynickiego deptaka, ta lokalizacja powoduje, że EXPO nie ominie żaden biegacz czy kibic.

Przez 3 dni każdy przechodzi tamtędy przynajmniej kilkanaście razy, ponieważ obok targów mieści się biuro zawodów Festiwalu, tamtędy wiedzie też najprostsza droga na start i metę niemal wszystkich biegów. Każdego roku targi EXPO Festiwalu Biegowego odwiedza ponad 20 tysięcy potencjalnych klientów!

Fundacja Festiwal Biegów, organizator 11. TAURON Festiwalu Biegowego, zaprasza do udziału w targach EXPO producentów, dystrybutorów i sklepy sprzedające sprzęt sportowy, przede wszystkim biegowy, ale też z innych dziedzin i konkurencji, bo biegacze to bardzo często sportowcy multidyscyplinarni!

Ofertę kierujemy również do przedsiębiorców produkujących i sprzedających akcesoria biegowe, żywność, przekąski energetyczne i suplementy diety, a także kosmetyki i preparaty do pielęgnacji stóp i całego ciała, sprzęt do rehabilitacji i regeneracji oraz badania medyczne, także przeprowadzane na miejscu.

Targi EXPO 11. TAURON Festiwalu Biegowego są szeroko otwarte także dla branży noclegowej i gastronomicznej, hoteli, moteli i pensjonatów, firm i ośrodków turystycznych.

Oferujemy wystawcom stoiska wielkości 4, 6, 8, 10 i 12 metrów kwadratowych, na powierzchni zabudowanej lub z możliwością samodzielnego zagospodarowania przestrzeni.

Proponujemy także pakiety promocyjne wzmacniające wizerunek wystawcy przed i w trakcie, a także po zakończeniu imprezy.

Do 29 lutego 2020 roku obowiązują najniższe, promocyjne ceny! Pełna oferta ze szczegółowym cennikiem znajduje się TUTAJ.

Wystarczy pobrać formularz zgłoszeniowy, wypełnić go i przesłać pod adresem p.malicka@festiwalbiegow.pl.

Dodatkowych informacji udziela Paula Malicka-Sobota pod powyższym adresem lub numerem telefonu 22 525 82 32.

REGULAMIN Targów EXPO 11. TAURON Festiwalu Biegowego

Fundacja Festiwal Biegów 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce