Targi EXPO Festiwalu Biegowego 2018 - ostatnie dni niższych opłat dla wystawców!


Opublikowane w wt., 19/06/2018 - 17:33

9. Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdroju zbliża się wielkimi krokami! Jedna z największych imprez biegowych w Polsce – już za dwa i pół miesiąca!

Zapraszamy na nią nie tylko biegaczy i ich kibiców, zapraszamy także wystawców, bo Festiwal Biegowy – to także największe w Polsce targi sportowe.

Targi EXPO Krynica 2018 będą czynne przez cały czas trwania Festiwalu, od 7 września do popołudnia 9 września, co zapewni wystawcom stały dopływ potencjalnych klientów. Stoisk nie ominie żaden biegacz, ani kibic kierujący się w stronę mety, tym bardziej, że w Domu Forum znajduje się także festiwalowe Biuro Zawodów.

Niech zresztą przemówi liczba, jedna, za to konkretna. Każdego roku nasze Expo odwiedza ponad 20 tysięcy osób, z których większość zagląda na stoiska nawet kilka razy dziennie!

W roku 2017 na EXPO Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju swoją ofertę zaprezentowało około 150 firm, instytucji, organizacji i grup nieformalnych.

Dziś z blisko 1400 m2 powierzchni wystawienniczej w Domu Forum, usytuowanym na początku krynickiego deptaka, do wynajęcia pozostała tylko niewielka część.

Chęć pokazania się w Krynicy potwierdziły już m. in. tak znane w środowisku biegowym firmy jak Medical Sport (dystrybutor marki CEP), Brubeck, Buff, Compressport Polska, Royal Bay, Eurobut, Icebug, Magical Shoes, nastopy.pl, Nessi, Salming, Strefa Zmian (przedstawiciel Inov-8), MM Sport (dystrybutor Under Armour), Polka Sport, a także Hi-Geen, Sportslab, Konspol, Koral, Foodtruck Montownia Frytek, Gmina Krynica-Zdrój, Uzdrowisko Krynica-Żegiestów i Muszynianka.

Standardowe stoiska mają wielkość 4, 6, 8 lub 12 m2 i mają profesjonalną zabudowę. Można jednak zamówić stanowisko dowolnie większe.

Firma, która – w ocenie Organizatora – przygotuje najlepsze stoisko targów, zostanie w przyszłym roku zwolniona z kosztów wynajmu!

Miło nam będzie zatem gościć producentów, sklepy i dystrybutorów sprzętu sportowego, ubrań i butów biegowych, akcesoriów do biegania i nordic walking, kosmetyków i preparatów do pielęgnacji, zdrowej żywności, przekąsek energetycznych i suplementów diety dla sportowców, a także placówki oferujące badania medyczne oraz sprzęt do regeneracji i rehabilitacji.

Zapraszamy też organizatorów imprez biegowych oraz przedstawicieli firm turystycznych, którzy chcą promować swoje produkty i usługi wśród osób ceniących aktywność fizyczną.

FORMULARZ-ZGŁOSZENIE DLA WYSTAWCÓW

Jeszcze do końca czerwca można zarezerwować miejsce w promocyjnej cenie! Zapraszamy!

Kontakt: Kamila Laskowska, k.laskowska@festiwalbiegow.pl, tel. 22 583 11 45.

Więcej informacji o Targach EXPO Festiwalu Biegowego

Fundacja "Festiwal Biegów"

 

Polecamy również:


Podziel się: