TENBAN – idealny na rozgrzewkę biegową!


Opublikowane w pt., 13/09/2019 - 09:28

Zanim pobiegniesz, przygotuj organizm do wysiłku. O zdrowie uczestników TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju zadbały m.in. trenerki ze Studia Fitdance w Wadowicach.

Na festiwalowej scenie i deptaku królował TENBAN. To oryginalny polski program fitness, który łączy ćwiczenia fizyczne z tańcem w rytm muzyki rodzimych artystów. Jedyne wymagania stawiane uczestnikom zajęć to wyczucie rytmu i dobra koordynacja ruchowa. Z pomocą instruktorki szybko można dojść do wprawy.

Siłą TENBAN jest zabawa – uczestnicy treningu bawią się ruchem. Radośnie pląsając rozgrzewają mięśnie, wzmacniają nogi, pośladki, brzuch. W efekcie spalają tkankę tłuszczową i modelują sylwetkę - zgrabne i jędrne ciało to jeden z efektów TENBAN. Ale nie jedyny.

– TENBAN aktywizuje organizm do wysiłku, ale też poprawia nastrój, motywuje do wysiłku. To propozycja dla osób, które chcą zmieniać swoje życie, ale szukają czegoś więcej niż monotonne ćwiczenia, siłownia i plany treningowe – wskazuje Anna Sabuda ze Studia Fitdance, twórczyni TENBAN, która w Krynicy wraz z zespołem rozgrzewała uczestników i uczestniczki m.in. Życiowej Dziesiątki i Biegu Kobiet.

red.


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce