TIMEX oficjalnym sponsorem pomiaru czasu.


Opublikowane w pon., 27/06/2011 - 00:00

W ostatnim losowaniu zegarek TIMEX trafił do...
Czwartym i ostatnim laureatem konkursu został  Zbigniew Nitka z Warszawy. Gratulujemy!  Tym samym zkończyliśmy ten konkurs, ale zegarki TIMEX będzie można jeszcze wygrać także podczas Festiwalu. Zapraszamy zatem do Krynicy-Zdrój od 9 do 11 września!

 

Trzecim laureatem konkursu "TIMEX zmierzy Twój rekord!" została Beata Kotaś z Krakowa.  Drugim laureatem konkursu został Piotr Podsiadło z Krakowa.  Pierwszym laureatem konkursu został Piotr Chlebda z Krakowa. Gratulujemy! Udział w Festiwalu Biegowym  to nie tylko wspaniałe biegi po drogach Beskidu Sądeckiego, ale także możliwość wygrania bardzo cennych nagród. Wszyscy, którzy zarejestrowali się w terminie od 27 maja do 26 czerwca mogli wygrać profesjonalne zegarki dla biegaczy Timex Ironman Sleek 150-Lap z technologią Tap Screen.

Warunkiem odbioru nagrody jest ukończenie jednego z biegów Festiwalu (oprócz biegów deptaka dla dzieci i młodzieży oraz sztafety).

Timex Ironman Sleek 150-Lap z technologią Tap Screen to propozycja dla wszystkich dążących do poprawy wydajności treningów. Trenujący jednym stuknięciem uruchamia najważniejsze funkcje zegarka. Może więc skoncentrować się przede wszystkim na uzyskiwaniu jak najlepszych wyników.

Kolekcja Timex Ironman Sleek 150-Lap z technologią Tap Screen dedykowana jest przede wszystkim biegaczom oraz wszystkim sportowcom, których trening opiera się na pomiarze czasu. Nowatorski zegarek jest idealnym towarzyszem dla zmotywowanych. W poprawianiu wydajności treningu znaczącą rolę odgrywają indywidualne cechy zegarka - przede wszystkim ergonomicznie zaprojektowane funkcje oraz dynamiczny kształt.

Kolekcja Timex Ironman Sleek 150-Lap z technologią Tap Screen wyposażona jest w szereg niezbędnych dla sportowców funkcji - usprawniających cały proces treningowy. Technologia Tap Screen umożliwia m.in. zapamiętywanie czasu okrążeń poprzez jedno energiczne stuknięcie w tarczę zegarka - bez potrzeby szukania przycisków i zaburzania rytmu treningu. Informacja dźwiękowa o poprawieniu czasu wskazuje natomiast, czy udało się poprawić czas bez potrzeby zwalniania, by zerknąć na nadgarstek.

Powiększona i lekko zakrzywiona powierzchnia tarczy zegarka sprawia, że cyfry są bardziej widoczne i ułatwia sprawdzanie rezultatów podczas treningu.

Kolejną funkcją, która wpływa na jakość treningu i osiągane wyniki są timery okresów z możliwością definiowania nazw. Zegarek umożliwia 3 sesje treningowe z 16 -okresowym timerem. Trenujący ma również możliwość oznaczenia poziomu intensywności treningu Dzięki temu, złożone czynności staną się automatyczne, a ćwiczenia bardziej wydajne. Pamięć 150 okrążeń z dziennikiem treningu umożliwia zapamiętanie i odtworzenie najważniejszych czasów treningowych.

Niezbędne dla każdego sportowca jest dostarczenie organizmowi płynów oraz wartości odżywczych podczas treningu. Aby biegacz zawsze o tym pamiętał modele w kolekcji Timex Ironman Sleek 150-Lap z technologią Tap Screen posiadają alarmy hydracyjne, które przypominają o uzupełnieniu płynów oraz pokarmu w regularnych odstępach czasu. Aby mieć pewność, że biegacz usłyszy sygnał, poziom dźwięku w zegarkach został zwiększony. Głośność dzwonków i alarmów wzrosła do 5 decybeli.

W każdym z modeli jest możliwość ustawienia dwóch niezależnych stref czasowych - ta funkcja powstała z myślą o miłośnikach podróży. Zegarki są wodoodporne w klasie do 100 m, wiec żadna przeszkoda wodna nie stanowi wyzwania w zmaganiach z czasem.

System podświetlania tarczy INDIGLO pozwala odczytać godzinę w nocy i warunkach pogorszonej widoczności, natomiast po uruchomieniu trybu NIGHT-MODE naciśnięcie dowolnego klawisza, powoduje podświetlenie tarczy zegarka na kilka sekund. Trenować można więc o każdej porze.

Kolekcja Timex Ironman Sleek 150-Lap z technologią Tap Screen jest zwycięzcą Runner's World ISPO 2010 Award w kategorii „Technologia Biegowa".

Kolekcja zawiera oferuje zarówno zegarki dla kobiet - w kolorach niebieskim, fioletowym, morskim i czarnym, jak i dla mężczyzn - o wyrazistej pomarańczowej barwie oraz w kolorze czarnym i granatowym. Cena każdego z modeli wynosi 329 zł. Zegarki dostępne są na stronie www.timex.pl oraz w autoryzowanych punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

Informacje o zegarkach sportowych Timex Ironman:

Timex ma unikalne doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie  i solidnych zegarków dla sportowców. Pierwszą licencję na markę Ironman Timex uzyskał już w 1986 roku. W świecie międzynarodowego sportu swoją pozycję, innowacyjność i klasę marka Timex Ironman zawdzięcza kolekcji elitarnych monitorów treningu i wielofunkcyjnych zegarków zachęcających do aktywnego stylu życia. Zegarki Timex Ironman noszą sportowcy z całego świata. Od roku 2005 Timex jest Oficjalnym Sponsorem Pomiaru Czasu Maratonu Warszawskiego. Timex od ponad 10 lat jest też jednym z głównych sponsorów maratonu w Londynie oraz maratonu w Nowym Jorku (od 2008 r.). Firma wspiera również zawody triathlonowe Ironman, rozgrywane na pięciu kontynentach. W 2009 Timex rozpoczął też 15-letnią współpracę z New York Giants - kompleks treningowy zespołu nosi nazwę Timex Performance Center.

 Informacje o Timex Group:

Timex Group jest jednym z największych w skali globalnej producentów oraz sprzedawców innowacyjnych zegarków i biżuterii. Założony w 1854 roku Timex jest częścią Timex Group - firmy, do której należy kilka marek, i zatrudnia ponad 5 tysięcy osób na całym świecie. Polskie przedstawicielstwo Timex, z siedzibą w Warszawie, działa od 1994 roku. Zegarki Timex dostępne są w sklepie internetowym www.timex.pl oraz w autoryzowanych sklepach na terenie całego kraju.

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce