"Tu trzeba być!" Festiwal Biegowy Ambasadorów


Opublikowane w ndz., 26/05/2019 - 09:00

Nikt nie zna lepiej Festiwalu Biegowego w Krynicy jak jego Ambasadorzy. Jedni zaczynali tu swoją przygodę z bieganiem czy górami, inni sprawdzają formę, większość po prostu dobrze się bawi z całymi rodzinami, nierzadko przedłużając wakacje. Wszyscy zgodnie zapraszają do Krynicy, bo jest tu wszystko, czego pragną biegacze.

Izabella Moskal: - Festiwal Biegowy to: prawdziwy fenomen wśród imprez organizowanych w Polsce!

Anna Stępień-Sporek: - Festiwal Biegowy to seria bardzo dobrze zorganizowanych biegów, świetna atmosfera, ciekawi ludzie, których łączy wspólna pasja i wiara w to, że mogą bardzo dużo!

Adrian Graczyk: - Festiwal Biegowy jest dla mnie najlepszym pomysłem na urlop. Wspaniała impreza gdzie wraz ze znajomymi świetnie się bawimy gdyż każdy znajdzie tam dystans dla siebie!

Adrian Szczekutowicz: - Festiwal Biegowy jest formą oderwania się od codzienności.

Anna Sołtysik: - To za każdym razem niepowtarzalna okazja by powrócić w rodzinne strony i na chwilę poczuć się jak sportowiec w kameralnej wiosce olimpijskiej. Od czterech lat to dla mnie również wyznacznik formy wypracowanej w sezonie letnim i piękny sposób na powitanie jesieni

Anna Skalska: - Festiwal Biegowy to sportowe przeżycie!

Dawid Kalinowski: - Festiwal Biegowy to wielka przygoda, wspaniała impreza, wyśmienita organizacja. Polecam!

Elżbieta Górka: - Festiwal Biegowy jest nie tylko dla mnie wielkimi przeżyciem ale też dla moich bliskich, każdy z nas biegnie, a Tomek (syn – red.) kibicuje i wspiera nas swoją obecnością. Kocham biegać to pozwala zapomnieć o tym co nieuniknione, tam wszyscy po prostu biegną. Dzieci, dorośli, starzy, chorzy - tam wszyscy jesteśmy po prostu biegaczami!

Jacek Bochenek - Festiwal Biegowy to radość i wolność biegania.

Jacek Bodalski: - Festiwal Biegowy jest dla mnie okazją do wspólnej wspaniałej zabawy, poznania nowych znajomych którzy także kochają biegać. Po za tym to największa impreza biegowa w Polsce!

Ewelina Matyjasik-Lewandowska: - Festiwal Biegowy to początek mojej miłości do biegania w górach!

Janusz Janzer: - Festiwal Biegowy to najlepsza weekendowa impreza sportowa dla całej rodziny!

Justyna Janus Kokorzycka: - Festiwal Biegowy to fantastyczna impreza sportowa, skupiająca sportowców, całe rodziny, kibiców. Wydarzenie pokazuje jak liczne grono osób zajęło się bieganiem, jak dużo osób starszych czy niepełnosprawnych jest zaangażowanych w sport mimo licznych przeszkód jakie czasem stają im na drodze.

Kazimierz Kordziński: - Festiwal Biegowy to impreza sportowa, na której koniecznie trzeba być! Tu jest wszystko, co biegacze lubią najbardziej a takiego wyboru biegów nie ma nigdzie w Polsce! Można też spotkać się z wieloma ciekawymi ludźmi ze świata sportu, kultury, polityki…

Magdalena Replińska: - Festiwal Biegowy to obowiązkowa pozycja w kalendarzu każdego biegacza. To weekend w pięknych okolicznościach przyrody, w towarzystwie ludzi "zakręconych" tak samo jak my. Impreza w Krynicy to bogata oferta biegowa dla każdego, i wymagającego - bo znajdzie naprawdę mocne wyzwania, i tego, któremu zależy na krótkich dystansach. Festiwal ma też ofertę dla rodzin, a co najważniejsze – także biegi dla dzieci! Festiwal to 3 dni fajnie spędzonego czasu, Krynica zamienia się wtedy w biegową stolicę, bo najlepsi biegacze ściągają właśnie tam!

Patryk Domański: - Festiwal Biegowy to miejsce do którego wracam od kilku lat z paczką znajomych! Uwielbiam festiwal za to, że łączy ze sobą to co kocham: bieganie, góry, kontakt z naturą i niecodzienne wyzwania!

Patrycja Kasztelan: - Festiwal Biegowy to najlepsza impreza biegowa w Polsce, gdzie spotykają się wszyscy miłośnicy tego pięknego sportu. Jest to weekend pełen wrażeń, niesamowitej rywalizacji, ale także przy tym dobrej zabawy. Festiwal daje możliwość rywalizowania na najwyższym poziomie dzięki dobrej organizacji

Kolejne opinie i sylwetki wszystkich ponad 180 Ambasadorów Festiwalu Biegów poznacie TUTAJ

10. TAURON Festiwal Biegowy (6-8 września 2019):

red.


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce