„Twardziele w żelaznej zbroi”. BRUBECK z IRON RUN 2019

 

„Twardziele w żelaznej zbroi”. BRUBECK z IRON RUN 2019


Opublikowane w pt., 29/03/2019 - 08:29

Marka BRUBECK została ponownie Partnerem Tytularnym IRON RUN – najdłuższej i najtrudniejszej konkurencji TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju. Kolejna edycja festiwalowego wyzwania, które już od 6 września, będzie jeszcze trudniejsza!

BRUBECK IRON RUN to bieg etapowy - jeden z nielicznych, a przy tym jeden z najtrudniejszych w Polsce. Przez trzy dni uczestnicy startują na ulicy i w górach, ścigając się z rywalami i ostrymi limitami czasowymi w poszczególnych konkurencjach, a przede wszystkim, z własnymi słabościami. W programie konkurencji są – w kolejności rozgrywania – bieg na milę, bieg na 15 km, bieg nocny 7 km, ultramaraton 80 km, bieg na 3 km, bieg nocny 5 km, maraton, bieg górski na Jaworzynę i bieg na 1 km.

Premierową edycję Iron Run w 2013 r. - jeszcze z biegiem górskim 34 km w programie - ukończyło 91 zawodników. Ubiegłoroczną, z ultramaratońskim wyzwaniem 64 km już tylko 50, w tym 4 kobiety. W 2019 r. wyzwanie jest jeszcze większe, bo dystans ultramaratonu zwiększono do 80 km (limit czasu na pokonanie trasy – 13 godzin)! Sumaryczny dystans BRUBECK IRON RUN 2019 to 100 mil!

Za łatwo? Iron Run 2019 z dystansem 100 mil i punktami ITRA. Ultramaraton 80 km!

Ze względu na charakter rywalizacji, uczestnicy BRUBECK IRON RUN są wyjątkową grupą uczestników TAURON Festiwalu Biegowego, ze specjalnymi przywilejami. Posiadają wydzieloną strefę regeneracji i posiłków, własnego opiekuna, zróżnicowane formuły startów (indywidualny z wypracowaną przewagą, starty masowe), pomiar czasu „na żywo”, dedykowane odprawy i wyjątkową dekorację zwycięzców (kategorie do i powyżej 40 lat mężczyzn i open kobiet). Otrzymują też unikalne koszulki finiszera – w 2019 r. koszulki dostarczy marka BRUBECK, od ubiegłego roku Partner Tytularny konkurencji IRON RUN.

– Twardziele wymagają żelaznej zbroi, stąd zaangażowanie marki BRUBECK w konkurencję IRON RUN. To unikalne wyzwanie w polskich biegach, wymagające wieloletnich treningów i poświęcenia, ale także najlepszego sprzętu. Produkty BRUBECK doskonale sprawdzają się na ulicy i w górach, w rywalizacji za dnia i w nocy, w pełnym słońcu czy deszczu, upale i chłodzie, a więc warunkach, które doskonale opisują IRON RUN – podkreśla Artur Boruch, koordynator rozwoju produktu marki BRUBECK.

BRUBECK IRON RUN odbędzie się w dniach 6-8 września 2019 r. w Krynicy-Zdroju. Na start zgłosiło się już 121 śmiałków, w tym 11 kobiet! Konkurencja nie ma limitu uczestników, a ostatnie pakiety startowe będą wydawane na godzinę przed startem pierwszego biegu konkurencji.

Zapisy elektroniczne do BRUBECK IRON RUN trwają w portalu www.FestiwalBiegow.plTUTAJ.

BRUBECK jest liderem na rynku odzieży termoaktywnej w Polsce. Projektuje i produkuje termoaktywną odzież sportową i outdoorową (linia ACTIVE) oraz bawełnianą i wełnianą bieliznę bezszwową (linia COMFORT). Marka specjalizuje się w produkcji, której głównym celem jest zapewnienie prawidłowej termoregulacji organizmu oraz skuteczna ochrona ciała przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. BRUBECK dla biegaczy stworzył innowacyjną kolekcję 3D Run PRO – ultralekką odzież, precyzyjnie transportującą wilgoć na zewnątrz i gwarantującą utrzymanie odpowiedniej temperatury organizmu oraz efekt chłodzenia przy intensywnej aktywności w wysokich temperaturach.

Fundacja Festiwal Biegów

BRUBECK


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce