Ubierz swoją drużynę na Festiwal Biegowy z Power Canvas - masz 10% zniżki!


Opublikowane w pt., 26/07/2019 - 16:17

Setki godzin na treningach, tysiące kilometrów w nogach oraz niejedne wspólne zawody. To co czyni Was drużyną to nie tylko sukcesy czy porażki ale przede wszystkim bycie zgraną paczką przyjaciół posiadających wspólną pasję. Wyraźcie to poprzez drużynowe koszulki. Nie byle jakie, a takie uszyte specjalnie dla Was, posiadające spersonalizowany projekt graficzny!

Główny Partner Techniczny 10. TAURON Festiwalu Biegowego - firma Power Canvas - przygotował specjalną ofertę na koszulki biegowe z własnym projektem dla wszystkich, którzy wraz ze swoją ekipą wybierają się do Krynicy.

Koszulki biegowe z Twoim projektem prosto z Krakowa!

Power Canvas - Główny Partner Techniczny Festiwalu Biegowego jest polską firmą produkującą ubrania sportowe z własnym projektem dla drużyn, klubów, stowarzyszeń i firm. Produkcja mieści się w sercu Małopolski - w Krakowie. To właśnie tam każdego dnia powstają setki koszulek, singletów, bluz i innych akcesoriów. Każdy produkt musi przejść przez dwanaście par rąk aby trafić do tych najważniejszych - Twoich! 

Nie da się ukryć, że oprócz właściwej specyfikacji technicznej, doskonałej oddychalności i komfortu noszenia, dobra koszulka drużynowa powinna doskonale wyglądać. O to w Power Canvas dba profesjonalny zespół projektantów, który bez dodatkowych opłat przygotuje projekt przekraczający Wasze oczekiwania. Z niejednym wyzwaniem poradził sobie znakomicie, o czym świadczą poniższe realizacje:

Power Canvas łączy się z Runspiration

Ekipę stojącą za Power Canvas możecie dobrze znać, gdyż od prawie 6 lat działa na rynku również pod marką Runspiration. Teraz obydwie marki łączą siły i jako Power Canvas umożliwią klientom z całego kraju zamawianie odzieży sportowej z własnym projektem dla biegaczy, piłkarzy, siatkarzy i innych sportowców. Ponadto Power Canvas wspólnie z Festiwalem Biegowym stworzyło nową kolekcję ubrań sportowych - Kocham Biegać w Polsce. Znajdziecie ją TUTAJ.

Specjalny rabat na koszulki drużynowe

Dla wszystkich wybierających się na Festiwal Biegowy firma Power Canvas przygotowała 10% rabatu na całe zamówienie ubrań sportowych z własnym projektem. Do tego darmowy projekt graficzny, profesjonalna obsługa klienta i wysoka jakość polskiej produkcji. Żeby dokonać zamówienia z rabatem wystarczy wejść na specjalnie przygotowaną stronę, wybrać produkty i napisać zapytanie o wycenę - TUTAJ.

Do zobaczenia w Krynicy-Zdroju!

Artykuł sponsorowany

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce