Ułóż program Festiwalu – nagrody wylosowane!


Opublikowane w wt., 24/09/2013 - 14:39

Ponad 200 uczestników Festiwalu Biegowego odpowiedziało na nasz apel o składania propozycji i uwag do programu przyszłorocznego Festiwalu który odbędzie się od 5 do 7 września w 2014 roku. Nagrody – pulsometry Garmin Forerunner 10 – wylosowali Justyna Wilkowska z Katowic, Arek Świerzy z miejscowości Lipie oraz Andrzej Rauchfleisz z Aleksandrowa Kujawskiego. Gratulujemy!

Wszystkim którzy przysłali nam swoje uwagi i propozycje bardzo serdecznie dziękujemy, wyrażając nadzieję, że uda nam się uwzględnić jak najwięcej z nich – tak by przyszłoroczne spotkanie biegaczy w Krynicy-Zdrój obfitowało w jeszcze więcej emocji i radości z biegania.

Najwięcej osób proponowało zorganizowanie półmaratonu i już dziś możemy zapewnić, że taki bieg znajdzie się w programie przyszłorocznego Festiwalu. Będzie w nim także ogromna większość biegów które już na stałe wpisały się w krynickie zmagania, ale na pewno też już tradycyjnie  zaproponujemy nowe ciekawe konkurencje biegowe.

Oczywiście rozlosowanie nagród nie zamyka możliwości składania propozycji i uwag – czekamy na nie cały rok mając nadzieję na jak najlepsze spełnienie oczekiwań uczestników Festiwal Biegowego!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce