VI Gorlicki Bieg Górski już 15 listopada

 

VI Gorlicki Bieg Górski już 15 listopada


Opublikowane w czw., 15/10/2020 - 00:53

Już po raz szósty Klub Kolarski Grupetto Gorlice organizuje Gorlicki Bieg Górski. Odbędzie się on w tym roku 15 listopada. Zapisy do tego prestiżowego biegu trwają już od sierpnia.

- Bardzo szybko na liście startowej pojawiło się 100 osób, a potem następne 200. Mamy już zapisanych ponad 360 osób. Opłaconych zawodników jest prawie 200, ale cały czas ta liczba jest zmienna. Mamy limit uczestników dla 400 osób. Cały czas obserwujemy sytuację epidemiologiczną i jeżeli nic się nie zmieni, to bieg odbędzie się zgodnie z planem i obowiązującymi przepisami. Start i meta zawodów zlokalizowane będą w Ośrodku Wczasów Rodzinnych „Zacisze” w Wysowej – Zdroju. Wiadomo, że w przypadku zmiany sytuacji bieg może zostać odwołany, wówczas wrócimy wpisowe – informuje Sebastian Chłanda, organizator imprezy.

Program biegu:

godz. 7:45 – 09:45 – biuro zawodów (jedynie odbiór pakietów, zapisy i płatność do 12 listopada)
godz. 10:30 – start
godz. 14:00 – dekoracja
godz. 15:00 – zamknięcie strefy mety

Zawodnicy będą mieć do pokonania malowniczą trasę o długości 24,5 km z przewyższeniami do 1000 metrów. Będzie prowadzona klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn, organizatorzy przewidują także upominki dla najlepszej zawodniczki i zawodnika „Ziemi Gorlickiej”

Regulamin i zapisy: http://bieggorski.pl

Marek Podraza, Ambasador Festiwalu Biegowego

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce