Z Koral Maratonu do Aten


Opublikowane w pon., 27/06/2011 - 01:00

Trzecia i ostatnią  wycieczkę wylosował ...

Trzecią wycieczkę wylosował Marek Jankowski z Polkowic. Gratulujemy! W poprzednich losowaniach wycieczki do Aten na klasyczny maraton wygrali:  Artur Smotryk z Tych i  Jolanta Wagner  z Warszawy.

 

Każdy kto zarejestruje się na Koral Maraton i Życiową Dychę  Festiwalu Biegowego ma szansę wygrać wyjazd na klasyczny maraton w Atenach i przebiec historyczną trasę z finiszem na legendarnym stadionie Panathinaiko. Do wygrania pozostały dwie wycieczki. W ramach nagrody zapewniamy  przelot, pakiet startowy i 100 euro "kieszonkowego" na zakwaterowanie i wyżywienie. Losowania wycieczek odbędą się jeszcze w poniedziałki: 20, 27 czerwca, a ich wyniki podamy na naszej stronie internetowej w dniach losowań o godzinie 12.00.

W promocji uczestniczą wszyscy, którzy od 8 do 26 czerwca zarejestrują się  na Festiwal Biegowy. Warunkiem koniecznym do odebrania nagrody jest wystartowanie i ukończenie   Koral Maratonu lub biegu Życiowa Dycha. Nagrody zostaną wręczone podczas gali wręczenia nagród 11 września o godz. 16.00   na scenie głównej na deptaku w Krynicy-Zdroju.

Do 1 czerwca swój udział w Festiwalu zgłosiło się już ponad 2000 biegaczy. Oznacza to, że na 3 miesiące przed rozpoczęciem tego wielkiego biegowego wydarzenia zgłosiło się dwa razy więcej osób niż w ubiegłym roku! 

Obok wycieczki na maraton do Aten nowi zawodnicy mogą wygrać także zegarki  TIMEX  Ironman Sleek 150-Lap z technologią Tap Screen. Oraz stroje sportowe - koszulki i spodenki firmy SAUCONY. Pula nagród w całym Festiwalu wynosi 250 tysięcy, a nagroda główna to samochód osobowy.

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce