Bieg Muszynianki: Biuro zawodów czynne już w piątek!


Opublikowane w wt., 14/06/2016 - 15:59

Fundacja Sądecka zaprasza na drugi bieg Szlakiem Wód Mineralnych i czwartą już eliminację Grand Prix Małopolski - 9 lipca biegamy na 5 km w urokliwej Muszynie. W Biegu Muszynianki. Czekają atrakcyjne nagrody w kategoriach wiekowych oraz pamiątkowy medal na mecie. Bieg jest bezpłatny! 

Współgospodarzem imprezy są Spółdzielnia Pracy Muszynianka, producent naturalnej wody mineralnej. oraz oraz Urząd Gminy Muszyna ZdrójFundacja "Festiwal Biegów" zmierzy czas uczestnikom imprezy.

Pobiegniemy na terenach Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie, przy basenach rekreacyjnych (Al. Zdrojowa 4, 33-370 Muszyna). Wyznaczyliśmy szybką i atrakcyjną trasę, która będzie sprzyjać rywalizacji o miejsca i sekundy.

Wzorem biegu w Wierchomli, rywalizacja o nagrody w Muszynie toczyć się będzie wyłączenie w kategoriach wiekowych - 18-29, 30-49 i 50+ lat. Przewidujemy nagrody finansowe - odpowiednio 300, 200 i 100 zł dla zwycięzców. Ponadto wyniki biegu open (bez nagród) zostaną zaliczone do cyklu Grand Prix Małopolski (szczegóły cyklu).

W pakietach startowych do biegu głównego otrzymacie m.in. naturalną i wysokozmineralizowaną wodę Muszynianka. Na mecie na pierwszych 200 biegaczy czekać będą z kolei pamiątkowe medale. Krążek będzie nawiązywał do charakteru cyklu i wraz z pozostałymi medalami (Wierchomla, Muszyna-Złockie - bieg już 23 lipca) stworzy wyjątkową pamiątkę z biegów Szlakiem Wód Mineralnych.

Impreza jest w całości bezpłatna! Nie ma limitu uczestników w biegu głównym. Zapisy już trwają:

Przygotowujemy także bieg dla dzieci i młodzieży z dystansami odpowiednio 400 i 1000m. Czekają pamiątkowe dyplomy.

Wyniki biegu open zostaną zaliczone do cyklu Grand Prix Małopolski 20016. 

Regulamin imprezy: POBIERZ

Zapraszamy! 

red.


INFORMACJE ORGANIZACYJNE

W sobotę 9 lipca biegamy na 5 km w Muszynie. Aby usprawnić obsługę biegaczy, biuro zawodów otworzymy już dzień wcześniej.

Buro zawodów Biegu Muszynianki będzie czynne już w piątek 8 lipca, w godz. 16:00 - 19:00 w Centrum Rekreacji i Sportu - Zapopradzie. Zapraszamy uczestników po odbiór pakietów startowych oraz zgłaszanie dzieci do dedykowanych im biegów.

W dniu startu biuro zawodów będzie czynne:

- w godz. 8:00 - 9:30 dla zawodników zarejestrowanych przez internet
- w godz. 8:00 - 10:30 dla pozostałych chętnych (pula pakietów ograniczona)

Prosimy o odbiór pakietów w odpowiednich godzinach. 

Bieg główny wystartuje o godz. 11:00. Po biegu wszystkich uczestników imprezy prosimy o zwrot chipa. 

Biegi dzieci wystartują o godz. 10:00. 

Do zobaczenia w Muszynie! 

Fundacja "Festiwal Biegów" / Fundacja Sądecka

Polecamy również:


Podziel się: