Reklama / partnerstwo / sponsoring

Reklama / partnerstwo / sponsoring


Festiwal Biegów to jeden z największych projektów biegowych w Polsce. Inicjatorem i koordynatorem projektu jest Fundacja "Festiwal Biegów", ul. Niskowa 161, 33-395 Chełmiec, KRS 0000455795, REGON 122813036, NIP 7343519260.

Festiwal Biegów obejmuje m.in. najwszechstronniejszą w Polsce imprezę biegową - Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju i towarzyszące mu największe w kraju Targi sprzętu dla biegaczy, ogólnopolski portal biegowy www.FestiwalBiegow.pl, ogólnopolski program rabatowy pn. Karta Biegacza, Hotele Festiwalu Biegów czy nowo tworzone trasy biegowe. Festiwal Biegów to także pomiar czas u na imprezach biegowych, i nie tylko. Wachlarz promocji Państwa marki czy produktów z wykorzystaniem tych narzędzi jest wręcz nieograniczony!

NASZA OFERTA: 

Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju - najwszechstronniejsza impreza biegowa w Polsce, odbywająca zawsze w miesiącu wrześniu. Zapytaj bezpośrednio:


Karta Biegacza - ogólnopolski program rabatowy (450 partnerów, 11 tys. wydanych kart)


Ulotki wręczane bezpośrednio biegaczom.


Targi Festiwalu Biegowego - oferta: POBIERZ


Hotele Festiwalu Biegowego - POBIERZ


Ogólnopolski portal biegowy www.FestiwalBiegow.pl - POBIERZ


Pakiety kompleksowe, bądź stale widoczny na naszych stronach!

Polecana firma (sekcja polecane dla biegaczy) - oferta skierowana do właścicieli sklepów sportowych, gabinetów rehabilitacji i masażu, cateringów dietetycznych, siłowni etc.

Polecana marka - skierowana do właścicieli i dystrybutorów marek sportowych.


Pomiar czasu - oferta: POBIERZ, formularz zgłoszeniowy: POBIERZ


Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z Nowymi Krajami Członkowskimi Unii Europejskiej.

Projekt współfinansowany przez: 

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce