Bielsko-Biała: Bieg Małego Mistrza o Puchar Prezesa Befado dla najmłodszych sportowców

Bielsko-Biała: Bieg Małego Mistrza o Puchar Prezesa Befado dla najmłodszych sportowców


Swoje biegi w 3. Otwartych Mistrzostwach Bielska-Białej w Biegach Górskich będą miały też dzieci. Organizatorzy imprezy zapraszają na Bieg Małego Mistrza o Puchar Prezesa Befado. Start 24 czerwca.

W zawodach mogą wystartować chłopcy i dziewczynki roczniki 2005-2017. Dzieci będą miały za zadanie przebiec od 100 do 600m. Przewidziano 100 numerów startowych. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Każde zgłoszone dziecko otrzyma w pakiecie startowym koszulkę oraz numer startowy, a na mecie piękny odlewany medal. Zapisy dla dzieci rozpoczęły się 15 maja. Szczegóły pod adresem: www.ultrabeskid.pl. 

Zawody odbędą się w Hali Widowiskowo Sportowej pod Dębowcem w Bielsku-Białej.  Dla najszybszych dzieci w kategoriach przewidziano puchary.

- Miło nam, że udało się połączyć siły i rozpocząć współpracę z firmą Befado. Już na początku wakacji szkolnych, w sobotę 24 czerwca zorganizujemy w Bielsku-Białej bezpłatne biegi dla najmłodszych, które nazwaliśmy Bieg Małego Mistrza o Puchar Prezesa Befado. To nas cieszy, że są firmy w Bielsku-Białej, które mogą sfinansować takie zawody. Chcemy, aby dzieci poczuły się jak prawdziwi sportowcy. Dla każdego dziecka będziemy mieli profesjonalny numer startowy, a na mecie każdy otrzyma medal i słodki poczęstunek. Takimi wydarzeniami możemy zaszczepić w dzieciach sportową pasję. To jest nasza rola, aby tworzyć takie możliwości - mówi Kuba Karcz ze stowarzyszenia Ultra Beskid Sport.

Sponsorem głównym zawodów jest Befado, firma z Bielska-Białej, producent obuwia, firma z 80-letnią tradycją.

Regulamin, zgłoszenia, informacje: TUTAJ 

Organizatorem zawodów dla dzieci jest stowarzyszenie Befado, Ultra Beskid Sport i Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

mat. pras.


Partnerzy Strefy Dziecka

   czuczuXplore teamablandia alexanderstrefa bajekfiorellozielona sowaPapilonKW Tradebajkowa tvdwie siostryrussell czas dziecimaluchyplsportowa rodzinaDEBIT

 

Polecamy również:


Podziel się: