[KONKURS] „Eko biegacz” - popuść wodzę kreatywności!


Opublikowane w wt., 23/08/2016 - 11:28

Zapraszamy do kolejnego festiwalowego konkursu dla najmłodszych sportowców. Zadaniem uczestników jest zrobienie, narysowanie lub opisanie projektu tytułowego „Eko biegacza”.

Kim jest „Eko Biegacz”? To biegająca postać stworzona z odpadków. Może więc być zrobiony/zrobiona z plastykowych butelek, puszek, rolek papieru lub nakrętek i wielu innych odpadków, które na co dzień lądują w koszu – mamy nadzieję z odpowiednim oznaczeniem!

Na zwycięzców czekają gry ufundowane przez Naszego Partnera wydawnictwo Alexander (http://www.alexander.com.pl/). Dla młodszych rodzinna gra Gorący Ziemniak sprawdzająca refleks. Myśl, kojarz, rzucaj i pozbądź się Gorącego Ziemniaka zanim się sparzysz! Produkt dostępny w 6 wersjach: Podstawowej, Familijnej, Party, Mini, Junior, Junior Mini. Gra zyskała już rzesze wiernych wielbicieli w różnym wieku dostarczając przedniej zabawy całym rodzinom.

Dla nieco starszych kreatywna zabawka do samodzielnego montażu Mały Konstruktor Model składa się z elementów metalowych o różnej wielkości i kształcie oraz kolorowych elementów z tworzyw sztucznych, takich jak koła i siedzenia. Dzięki temu pojazd uzyskuje jeszcze bardziej realistyczny wygląd. W zestawie narzędzia, którymi można wielokrotnie skręcić i rozkręcić maszynę. Mały Konstruktor to już 40 modeli w 3 rozmiarach. Produkt otrzymał nagrodę - Zabawka Roku 2016.

Wszyscy zwycięzcy otrzymają też niepowtarzalne gadżety Festiwalu Biegowego.

W kategorii do 10 lat


W kategorii od 11 lat


Na wasze prace lub ich zdjęcia wraz z informacją o wieku autora, adresem oraz numerem telefonu, czekamy do 5 września 2016 r. pod adresem

e-mail: m.zacharias@isw.org.pl

lub

Festiwal Biegowy
(z dopiskiem konkurs Strefa Dzieci)
ul. Solec 85, III p.
00-382 Warszawa

Serdecznie zapraszamy do zabawy! 


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce