[KONKURS] Zdrowe i kolorowe śniadanie małego sportowca


Opublikowane w wt., 16/08/2016 - 08:28

Wiemy jak ważna zbilansowana dieta. Ma ona wpływ na samopoczucie, koncentrację, a także sukcesy w sporcie, bez względu na wiek i stopień zaawansowania sportowca. Odpowiednie żywienie dotyczy też dzieci.

Zachęcając do przygotowywania zdrowych posiłków, ogłaszamy konkurs pn. „Zdrowe i kolorowe śniadanie małego sportowca”. Zadaniem uczestników jest przedstawienie w dowolnej formie; narysowanie, podanie przepisu, stworzenie z plasteliny lub po prostu przygotowanie i zrobienie zdjęcia do hasła konkursu.

Na zwycięzców czekają vouchery do największego na południu Polski Parku linowego Ablandia.

Park Linowy Ablandia znajduje się Rytrze, położonym zaledwie 45 km od Krynicy Zdroju. Przez Park wije się górski strumień, który wraz z florą i ukształtowaniem terenu tworzy cudowny krajobraz, wręcz wymarzony do wypoczynku.

Na terenie parku znajduje się aż 5 tras i wiele innych atrakcji. Strefa Juniora przeznaczona dla małych dzieci (od 3 roku życia) z trasą linową i zjazdami na linie zabezpieczonymi siatkami asekuracyjnymi, 5 tras linowych o różnym stopniu trudności, ogromne wahadło BigSWING Kula Zorbing oraz kule wodne. Dodatkowym atutem jest bezpieczny system asekuracyjny tzw. bezwypięciowy!

Na wasze prace lub ich zdjęcia wraz z danymi o autorze (imię nazwisko, wiek, telefon) czekamy do 26 sierpnia 2016 r. pod adresem e-mail:

m.zacharias@isw.org.pl

lub

Festiwal Biegowy
(z dopiskiem konkurs Strefa Dzieci)
ul. Solec 85, III p.
00-382 Warszawa

Serdecznie zapraszamy do zabawy!

Zespół Strefy Dzieci

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce