Piatnik – nie tylko tradycyjne karty! Nowość specjalnie na Strefę Dzieci


Opublikowane w pt., 18/08/2017 - 14:39

W tym roku w strefie Dzieci PKO Festiwalu Biegowego firma Piatnik przygotowała dla Was jeszcze więcej atrakcji.

Piatnik znacznej części biegaczy kojarzy się zapewne z doskonałej jakości kartami do gry. I nic dziwnego! Firma ma ich w ofercie ponad 500 wzorów i od 200 lat z niezwykłą starannością produkuje je w Wiedniu, dzięki czemu w dalszym ciągu urzekają bogactwem wzorów i precyzją wykonania.

Już od kilkunastu lat firma Piatnik z powodzeniem rozwija również swoją ofertę gier planszowych. Do najbardziej znanych tytułów należą serie gier planszowych dla dzieci i dorosłych: Activity i Tik Tak Bum (nowe wydania). Obie serie są międzynarodowymi bestsellerami (ponad 8 mln sprzedanych egzemplarzy Activity!) i były wielokrotnie nagradzane. Za najwyższą jakość oraz rodzinną rozrywkę otrzymały Znak Jakości KidZone 2017. Seria Tik Tak Bum (nowe wydania) otrzymała również nagrodę „Zabawka Roku – Nagroda Dzieci” (zabawkowicz.pl) oraz wyróżnienie w konkursie „Świat przyjazny Dziecku” (KOPD). Obie serie świetnie sprawdzają się również w dużych grupach graczy, a ich zasady są bardzo proste.

Ponieważ rozgrywka jest niezwykle dynamiczna i emocje często wymykają się spod kontroli, Activity i Tik Tak Bum świetnie integrują. Często podczas takiej zabawy, między salwami śmiechu, można odkryć nowe oblicza nawet najbliższych osób! Ponieważ Activity świetnie sprawdza się na imprezach, doczekała się również wersji Compact i Go!, aby mogła zostać zabrana naprawdę wszędzie.

Początkowe wersje obu gier były przeznaczone dla młodzieży i dorosłych (od 12 lat), dzięki swojej popularności doczekały się już wersji dla młodszych graczy (Activity - od 4 i od 8 lat a Tik Tak Bum - od 5 lat).

W tym roku w Strefie Dzieci będziecie mogli się zapoznać również z tegoroczną nowością Piatnika – ekologicznymi klockami Bioblo. A Bioblo to niezwykłe klocki! Są kolorowe i mają unikalną strukturę plastra miodu. Otwiera to wiele nowych możliwości: można ich używać do puszczania baniek, tworzenia kolorowych wzorów i unikalnych przestrzennych obrazów. A jeśli ułożymy je wokół lampy lub latarki, otrzymamy niesamowite kolory i efekty świetlne! Klocki Bioblo mają prostą, nie narzucającą pomysłów formę. Wszystkie klocki mają taki sam kształt, dzięki czemu stają się materiałem, któremu to dzieci nadają końcową postać. Uruchamia to ich ogromne pokłady kreatywności. Doskonale nadają się również do zabawy w grupie.

Poza tym Bioblo zostały wyprodukowane z całkowicie bezpiecznych materiałów, są trwałe i higieniczne – mogą być myte wodą z mydłem. Za innowacyjność, ekologiczność i edukacyjność otrzymały Green Product Award 2015 oraz wyróżnienie w konkursie Zabawka Roku 2017 (zabawkowicz.pl).

Jak świetnie można się nimi bawić, i że wciągają się również dorośli, będziecie mogli się przekonać już niedługo w Krynicy-Zdroju. Zapraszamy!

Fundacja „Festiwal Biegów”

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce