Strefa Dzieci 7. Festiwalu Biegowego zaprasza!


Opublikowane w pt., 05/08/2016 - 08:46

Już po raz piaty przez wszystkie 3 dni festiwalowych zmagań, od rana do wieczora działać będzie w Domu Forum Strefa Dzieci Festiwalu Biegowego. Wolontariusze Strefy czekają na najmłodszych uczestników i kibiców Festiwalu z różnorodnymi atrakcjami, konkursami, seansami filmów, kolorowankami. Każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie - obiecujemy! 

*Strefa gier planszowych – zaprasza dzieci i młodzież do poznania gier planszowych naszych tegorocznych Partnerów; wyd. Piatnik, wyd. Rebel, wyd. Alexander oraz zagadek Czuczu i XPloreTeam. Co ważne! Każdy będzie mógł wziąć udział w konkursach z nagrodami m.in; quizach "Kalambury z Activity", zagadkami „Czuczu” i „XploreTeam” i turnieju z grą karcianą "Dobble". Wszystko dla dzieci w wieku od 5 – 100 lat.

Kącik czytelniczy - zaprasza młodych miłośników literatury. Zgromadziliśmy tu publikacje czołowych wydawnictw dla dzieci i młodzieży; Zakamarki, Publicat, Centrum Edukacji Dziecięcej, Zielona Sowa i Dwie siostry. Odważni, którzy zdecydują się poczytać maluchom i rówieśnikom, będą mieli okazję otrzymać jedną z zaprezentowanych pozycji książkowych.

W Strefie malowania najmłodsi uczestnicy 7. Festiwalu Biegowego będą mogli odpocząć przy rysowaniu. Ale nie tylko. Nasi wprawieni wolontariusze w kąciku malowania twarzy będą zamieniać małych sportowców w tygryski, motylki czy wróżki. Starsi może skuszą się na mniej kolorowe, ale równie efektowne tatuaże. W konkursach rysunkowych mamy dla wszystkich uczestników nagrody m.in. znakomite kredki i flamastry Fiorello, długopisy zmazywane oraz multikar kredki ufundowane przez naszego partnera Kw Trade oraz produkty przekazane przez sklep Uczy i bawi; kredy i kredki Crayola oraz kreatywne zestawy do zabawy.

Strefa bajek – odbywać będą się seanse bajek; „Agi Bagi”, „Przygody Słoniczki Elli”, „Hutosie” oraz dla starszych „Strażnicy miasta”, przekazane przez naszych Partnerów Strefę Bajek oraz sklep Bajkowa TV.

Każdy, kto Nas odwiedzi w Koralowej Strefie Dziecka otrzyma lodowy poczęstunek od Partnera Festiwalu - PPL "Koral" a, także będzie mógł wziąć udział w quizach i konkursach z nagrodami; "Koralowy łamacz mózgu", "Koralowy alfabet", "Wszystko wiem o lodach Koral".

A na koniec - w tym roku po raz pierwszy zapraszamy do zabawy z nagrodami „Mały sportowiec Festiwalu Biegowego na 7!” jako, że Festiwal Biegowy odbędzie się już po raz siódmy. Na najaktywniejszych uczestników festiwalowych zabaw czeka ponad 100 nagród, m.in. vouchery do jednego z największych parków linowych Ablandia.

Do Stref Dzieci 7. Festiwalu Biegowego zapraszamy do Domu Forum od piątku 9 września od godz. 15.00 do niedzieli 13 września do godz. 15.00.

UWAGA – W Strefie Dzieci 7. Festiwalu Biegowego NIE MOŻNA pozostawiać dzieci na czas startu w biegach. Opiekunem dziecka w Strefie Dzieci jest wyłącznie jego rodzic / opiekun prawny.

Szczegółowy program Strefy Dzieci 7. Festiwalu Biegowego znajdziecie w informatorze, który znajdziecie w pakiecie startowym Festiwalu Biegowego. 


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce