Strefa Dzieci zaprasza Dzieci z Biegu Małopolski


Opublikowane w śr., 31/08/2016 - 08:54

W piątek w godz. 9.30 – 14.30 zapraszamy dzieci wraz nauczycielami biorące udział w Biegu Małopolski do Strefy Dzieci do Nowego Domu Forum. Tu podczas oczekiwania na start czeka na nich mnóstwo atrakcji.*

W Strefa gier planszowych – będzie można wziąć udział w konkursach i quizach z nagrodami m.in.; „Quzie o sporcie” wyd. Alexander , kalamburach z Activity wyd. Piatni, turnieju z grą „Dobble” wyd Rebel oraz quizach edukacyjnych wyd. XPlore Team.

W Strefie malowania wyposażonej w kredki, ołówki, farby i karki w konkursie ’’Rozbiegany Ryś Beryś’’, do zdobycia są; malowanki, gazetki z płytami DVD, kredy i kredki Crayola, kredki i flamastry oraz długopisy zmazywane i kredki multikar Fiorello.

Dla nieco starszych dzieci mamy niespodziankę - Warsztaty z Robotyki. Tu będzie można zobaczyć, jak są skonstruowane i zaprogramowane prawdziwie mimi roboty, jak działają, jak walczą oraz oglądnąć pokaz samodzielnie działających maszyn. Tu do zdobycia czekają m.in. vouchery na Warsztaty z Robotyki organizowane w Nowym Sączu i Krynicy przez NOWOCZESNY WYMIAR EDUKACJI.

Jak, co roku najmłodszych sportowców zapraszamy do Strefy bajek na seanse; "Agi Bagi", "Kosmoloty", „Hutosie” oraz „Strażnicy miasta”, przekazane przez naszych Partnerów; Strefę Bajek (https://strefabajek.pl) oraz sklep Bajkowa TV (sklep.bajkowa.tv).

W Koralowej Strefy Dziecka dostępne będą przepyszne lody. W koralowych konkursach do zdobycia czekają niepowtarzalnie - koralowe gadżety.

Dostępne atrakcje;

Piątek 9 września 2016 godz. 9.30 – 14.40

Strefa gier planszowych;

  • *quiz z grą wyd. Alexander „Quiz o sporcie” (nagrody; mini gry wyd. Alexander),
  • *turniej z grą wyd. Rebel "Dobble" (nagrody; gra karciana wyd. Rebel "Dobble"),
  • *quiz rodzinny z grą wyd. Piatnik "Kalambury z Activity" (nagrody; gry Activity oraz karty Da Vinci ),
  • *Quizy edukacyjne Xplore Team dla dzieci w wieku 9-10 lat (nagrody; Quizy edukacyjne wyd. Xplore Team)

Koralowa Strefa Dzieci; lody, quizy i konkursy z nagrodami

Warsztaty Robotów; pokazy oraz konkursy z nagrodami

Strefa malowania, konkurs z nagrodami "Rozbiegany Ryś Berdyś", (nagrody m.in; mega duże malowanki wyd. Czuczu „Mapa świata zwierząt”, malowanki i gazetki)

Strefa bajek; seanse bajek; "Hutosie" oraz „Strażnicy miasta”, "Agi Bagi" i „Kosmoloty”

Serdecznie zapraszamy

*ilość miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń

Zespół Strefy Dzieci


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce